Muhtasar Onay Bekleyen Belgeler

İşyerimize ait 2020/09 ay MUHSGK beyannamesi verildi. Diğer teşvikli belgeler onaylandı. Fakat 6111 sayılı kanun Aylık Prim ve hizmet listesi onaylanamdı. Sgk ile görüşülüp borcumuz ödendi.

Şimdi MUHTASAR ONAY BEKLEYEN BELGELER deki 6111 sayılı kanun Aylık ve Prim hizmet belgesini nasıl onaylarız?

asıl verildi olmadı
ek iptal verildi olmadı

V2 girin oradan deneyin iptal etmeyi, oradan iptal edemiyorsanız eğer, mecburen Sgk'daki dosya memurunuz ile görüşün, iptal işlemini onlar yapacak sanırım.

V2 girin oradan deneyin iptal etmeyi, oradan iptal edemiyorsanız eğer, mecburen Sgk'daki dosya memurunuz ile görüşün, iptal işlemini onlar yapacak sanırım.
V2 de olmuyor denedim. Sgk Memuru bizden bütün yetki alındı Vergi Dairesine Verildi diyor. Herhangi bir şekilde onay veremiyoruz diyor. Vergi dairesi de sgk ya gidin diyor

V2 de olmuyor denedim. Sgk Memuru bizden bütün yetki alındı Vergi Dairesine Verildi diyor. Herhangi bir şekilde onay veremiyoruz diyor. Vergi dairesi de sgk ya gidin diyor
Bende çıldırıyorum bu muhtasar sgk birleşmesine. Mahvettiler tüm sistemi, düzeltme yapacağım diye ödüp kopuyor. :mad:

İşyerimize ait 2020/09 ay MUHSGK beyannamesi verildi. Diğer teşvikli belgeler onaylandı. Fakat 6111 sayılı kanun Aylık Prim ve hizmet listesi onaylanamdı. Sgk ile görüşülüp borcumuz ödendi. Şimdi MUHTASAR ONAY BEKLEYEN BELGELER deki 6111 sayılı kanun Aylık ve Prim hizmet belgesini nasıl onaylarız?
asıl verildi olmadı
ek iptal verildi olmadı
Düzeltme yapmak gerekir.

Düzeltme yapmak gerekir.
Düzeltme yaptık.. ek iptal verdik. Ek veremezsiniz Asıl belgeniz yok diyor.. OLMADI. onaylanmayan 6111 sy kan. tekrar asıl olarak verdik Sigortalı gün sayısı 30 günü geçemez hatası alıyoruz. İşin içinden çıkamıyoruz hem işveren hem sgk hemde Vergi dairesi olarak. anlıyacağınız ORTADA KALDIK :(