2008 Mart Mesleki Yeterlilik Sonuçları

serengeti

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar sınavda geçtiğine göre
Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak kısmına geliyoruz
Kasım sınavında bu forumda rekor yapmıştık
75 gündü hatırladığım kadarıyla
içimden öyle geçiyorku 60 ı geçirmeyecekler

Ynt: 2008 Mart Mesleki Yeterlilik Sonuçları

Bu buraya ilk ve son yazışım sonuçlar açıklanana kadar sonuçlarla ilgili hiç bir şey yazmayacağım.

Kasımda yaşadığım stresi yaşamak istemiyorum oluruna bırakacağım hayatımı yaşayacağım birde bakacağım ki sonuçlar açıklanmış.

Tecrübe ettik,bit kaç kere böyle gün ayar gibi beklemek olmuyor adamın ömründen ömür gidiyor.

Sınav stresine öyle alışmışımki. dün akşam yemekten sonra hemen ders çalışmalıyım dedim. Sınavın bitip geçtiğini sonradan farkettim. ;D

bence haziranın 2 ile 7 arasında açıklanacak.ama ruhsata almaya hak kazanmış arkadaşlar belki mayıs 28-29-30 da aranabilir.böyle olacak muhtemelen.

doğum günün kutlu olsun ama boşuna umutlanma ancak haziranın 2.haftası açıklanır bence

beyazzafer ' Alıntı:
30.05.1983 doğum tarihim 30 mayısda bir telefon ne güzel olurdu. en güzel doğum günü hediyesi ahhhhh ahhhh

şu telefon meselesi ne şunu bi türlü anlamadım bi açıklayacak yok mu arkadaşlar

belge almaya hak kazananlar odalar tarafından sonuçlar açıklanmadan bir kaç gün önce telefonla aranıyolar kazandınız tebrik ederiz diye

arkadaşım sınav sonuçları kesinleştiğinde internete verilmeden önce Sn.Yahya Arıkan kazanan arkadaşları arayıp aramıza hoşgeldiniz diyormuş bende kazananlardan duydum

EVRİM ' Alıntı:

arkadaşım sınav sonuçları kesinleştiğinde internete verilmeden önce Sn.Yahya Arıkan kazanan arkadaşları arayıp aramıza hoşgeldiniz diyormuş bende kazananlardan duydum

sınav sonuçları internette yayınlanmadan bir gün önce bağlı olduğunuz oda kazanmışsanız sizi arıyor ve tebrik ediyor. odaya gelin bir çayımızı için demişlerdi bana. ama bildiğim kadarıyla her oda yapmıyor.

ardahan75 ' Alıntı:
EVRİM ' Alıntı:

sınav sonuçları internette yayınlanmadan bir gün önce bağlı olduğunuz oda kazanmışsanız sizi arıyor ve tebrik ediyor. odaya gelin bir çayımızı için demişlerdi bana. ama bildiğim kadarıyla her oda yapmıyor.

Bu çok yanlış bir uygulama.....
Millet arandı.Bir tek ben aranmadım.........Saat 19.00 da kızım "baba sınaw sonuçları internette" diye bağırdı.......
Büyük bir umutsuzlukla internetin başına gittim. Baktımki KÂBUS bitmiş........ :)
Size tawsiyem moralinizi yüksek tutmaya çalışın....

zaten tansiyon yüksek birde birileri aranmaya başladımı bekleyiş başlıyor. bencede kötü bir uygulama. bende bekledim bekledim saat baya geçti dayanamadım odayı aradım ve bana aramaların bittiğini söylediler benim o an kafamdan kaynar sular döküldü ağzımdan ama ama benim sınavım çok iyi geçmişti diyebildim sonra adımı soyadımı sordu bendeki listede yok birde diğerine bakayım dedi ve telefonumu istedi 5-10 dakika içinde arayacağını söyledi. geçmeyen dakikalardan sonra telefon çaldı ve ekranda odanın numarası vardı kazandığımı söylediler beni atlamışlarmıydı yoksa keklemişlermiydi bilmiyorum ama açıklama günü en zor günlerden biri.

EVRİM ' Alıntı:

Yok o yahya başka bir yahyadır, mesela odadakı yahya falandır...

60 günden önce açıklamazlar ,kanunen 60 gün içinde açıklamak zorundalar ,sonrası baskı altında kalacakları için fazla uzatamazlar ama geçtiğimiz sınavda tavan yaptılar oda ayrı 75 i bulmuştu sanırım

telefon odaların uygulaması türmob ve tesmerle alakası yok ,odanın yaptığı da gereksiz

bence sınavlar en fazla 30 gün içinde açıklanmalı açıklanabilir

aokten ' Alıntı:
60 günden önce açıklamazlar ,kanunen 60 gün içinde açıklamak zorundalar ,sonrası baskı altında kalacakları için fazla uzatamazlar ama geçtiğimiz sınavda tavan yaptılar oda ayrı 75 i bulmuştu sanırım

telefon odaların uygulaması türmob ve tesmerle alakası yok ,odanın yaptığı da gereksiz

bence sınavlar en fazla 30 gün içinde açıklanmalı açıklanabilir

Keşke 30 gün sonra açıklasalarda ders çalışmak için vaktimiz olsa. Ayrıca beklemek gibi kötü bir durumu yaşamasak...

Malesef bizi anlayan ne bir oda nede tesmer var... :-[