fonradar

2010 Temmuz Denetim Sınavı

Ynt: 2010 Temmuz Denetim Sınavı

Sevgili mehmet38 aramış olduğun kitabın bildiğim kadarıyla yeni baskısı yok. Zaten türedi hoca artık komisyonda da değil kendisinin son komisyonda olduğu sınav mart 2010 sınavıydı, temmuz 2010 sınavında denetim dersindeki komisyon hocası değişti. belki bu bilgiler ışığında kaynak ararsın. kolay gelsin.

taşkın006 ' Alıntı:
Sevgili mehmet38 aramış olduğun kitabın bildiğim kadarıyla yeni baskısı yok. Zaten türedi hoca artık komisyonda da değil kendisinin son komisyonda olduğu sınav mart 2010 sınavıydı, temmuz 2010 sınavında denetim dersindeki komisyon hocası değişti. belki bu bilgiler ışığında kaynak ararsın. kolay gelsin.
sevgili arkadaşım temmuz sınavındada hasan türedi nin kitabından geldi sorular kitabı trabzon akademi kitabevinden talep edebilirsiniz.

marjinall ' Alıntı:
taşkın006 ' Alıntı:
sevgili arkadaşım temmuz sınavındada hasan türedi nin kitabından geldi sorular kitabı trabzon akademi kitabevinden talep edebilirsiniz.
arkadaşlar eğer 2 dersimide verilirsem size kıyak yapıcam hasan türedinin kitabı var bende.
sizde de pdf si olabilir.

bu olay gerçekten doğrumu hasan türedinin kitabından geliyor diye sorular bende kitabı mevcut
ve bence yeni baskısı bulunamaz çünkü hoca emekli olup özel ünide derslere giriyor.

Sevgili İSO dehanın kitabında var diyorsun ancak şunu unutmaki; denetimi yıllar önce Ersin hoca ve hasan hoca çeviri yaparak türkiyede yayınladılar, o sorulan soruların hepsi bu hocaların kitabında zaten var ve herkese rehber ve kaynak olmuştur. Deha ...vb. dersaneler veya yazarlar hep bu çevirileri kullanmışlardır.

arkadaşlar ben mart sınavında ilk hakkımda 80 alırım diye düşünüyordum 29 aldım. Şok oldum.
Temmuz sınavı çıkışta gene 80lik kağıt verdim dedim.
50 almışım.
Deha'nin kitabından çalıştım.
Çözemedim denetimi ama çözmeyede çalışmıyorum artık 50 olsun benim olsun.
Hakkım yendiyse de artık Allah'a havale ediyorum.

maalesef ben de 70 beklerken 38 aldım...yani deha nın kitabına göre kesin 70...açıklanan sınav sonucunda dehada olmayıp malum zatı muhteremin kitabında yer alan maddeler varmış...ilk soruda 3,2.soruda 5 madde eksik var dehanın kitabında...sanırım kalan arkadaşların çoğu bu durumdan muzdarip diye düşünüyorum...

taşkın006 ' Alıntı:
2010 temmuz Denetim sınavı tamamıyle Hasan türedi kitabından yapıldı.Komisyonda olmayan birinin kitabından neden soru sorsunlar.Ayrıca komisyon hocasının değiştiğini biliyorsanız kimin geldiğini de biliyorsunuz dur.Bu bilgiyide paylaşırsanız son 1 hafta onun kitabına da çalışırız.

erkan212 ' Alıntı:
taşkın006 ' Alıntı:
2010 temmuz Denetim sınavı tamamıyle Hasan türedi kitabından yapıldı.Komisyonda olmayan birinin kitabından neden soru sorsunlar.Ayrıca komisyon hocasının değiştiğini biliyorsanız kimin geldiğini de biliyorsunuz dur.Bu bilgiyide paylaşırsanız son 1 hafta onun kitabına da çalışırız.

inşallah öyle bişiy olmamıştır,denetime full türedinin kitabından calıstım... :( kaldıkı komisyonda ki hocalar istifa etmedikçe 2 yıl müddetle komisyonda kalıyorlar diye biliyorum ben,inş yanlışlık vardır bilgide...

2010 temmuz dönemi tesmerin sınav cevap anahtarında hasan türedinin kitabını kaynak olarak yazdığını unutmamak gerekir dolayısıyla kaynak yönünden doğru yoldayız.

semra370 ' Alıntı:
erkan212 ' Alıntı:
taşkın006 ' Alıntı:

inşallah öyle bişiy olmamıştır,denetime full türedinin kitabından calıstım... :( kaldıkı komisyonda ki hocalar istifa etmedikçe 2 yıl müddetle komisyonda kalıyorlar diye biliyorum ben,inş yanlışlık vardır bilgide...

Benim KATÜ aracılığı ile ulaştığım bilgiye göre bu sınavda da var.O yüzden Hasan TÜREDİ'nin kitabından çalışın arkadaşlar.

1. SORU : 2. Hasan Türedi; Denetim, Celepler Matbaacılık, Trabzon, 2007, s.114
2. SORU : 1. Hasan Türedi; Denetim, Trabzon, 2007, s.168
3. SORU : 2. Hasan Türedi; Denetim, Trabzon, 2007, s.141.

Adamlar cevapları siteye koymuş kaynakda daha neyi tartışacağız. Kaynak Hasan Türedi işte ktü lü iki tane prof yeterliliğe ambargoyu koymuş durumda ve bu adamlarda bana göre bilerek öğrencileri bıraksın diye seçilmiş adamlardır.
Komisyonda hasan türedi olmadı bile desek şuanki komisyondaki vatandaş kaynak olarak onun kitabını kullanıyor hatta temmuzda 3. sorudaki rezaletide gördük adam kitaptaki tabloyu aynen cevap diye koymuş.