2011/Aralık Sınav sonucu ne zaman açıklanır?

Ynt: 2011/Aralık Sınav sonucu ne zaman açıklanır?

arkadaşlar bu vergiye nasıl hazırlancaz yaaa:((

marttada sorular aralıktaki tarzda olmaz diye düşünüyorum.

ilk girişimdi aralık dönemi vergiden geçtimmi kaldımmı bilmiyorum ama başladım çalışmaya çünkü sonuçlar geç açıklandığı için süre kalmıyor.

bu ne belirsizlik yahu belkide geçtik ama çalışma notları hala önümüzde.

Aakadaşlar yücel beyle görüşen yada tesmerle görüşen kimse yokmu.... ne zaman acıklanacak sınav......

temmuz sınavının açıklanması 51 gündü sanırım..ki bu sınava giren sayısı daha fazlaydı.
neyse..vergi hocası bi güzellik yaparsaaa ::) :eek: :D

gerçekten ne zaman açıklanacak çok merak ediyorum :-\bitsin artık bu işkence ...bu konuyla ilgili bir bilgisi olan yok mu arkadaşlar...60 günlük yasal süreyi bilmeme rağmen geçmiyor bu zaman..bir de bütün sınavları verenleri odadan arıyorlarmış...doğru mudur acaba bu... :D

Çok açık söylüyorum; şayet 1.sorun gerçekten doğruysa eminsen 50 alıp geçersin. Ancak en ufak atan varsa kalırsın. Aynı duruma benzer bir durum benim de başıma geldi. 1. soruyu tam olarak yaptığıma inanıyordum fakat 2.sorum yanıştı yani hiç umudum yoktu. fakat 1.soruda ufak bir rakam hatasından dolayı çok düşük bir not almıştım.
friko1907 ' Alıntı:
arkadaşlar birşey sormak istiyorum maliyet ten 1.soruyu tam olarak yaptım 2.sor da kolaydı ama bi rakamı yanlış alınca diğerleri de yanlış oldu. merak ettiğim şu maliyetten geçermiyim yani 50 alırmıyım 1.sorunun değeri 50 korkuyorum biyerlerden kırarlarmı diye :)

Merhaba millet Aralık sınavı son hakkımdı Maliyet ve Finansal derslerim kalmıştı.
Maliyet gayet iyiydi Finansalda uykularımı kaçırıyor. Bunca senelik öğrencilik hayatımda
girdiğim hiç bir sinavın sonucu beni bukadar kasmamiştı. İçimden ya ikiside kötü geçseydi
yada bukadar emekten sonra tek bir ders yüzünden sil başdan yapmasaydım diye geçiriyorum.

teos ta notları kaldırmışlar bence bu gün yada yarın acıklarlarlar.... yücel beyi cesaret edip arayacak olan kimse yomu: :) :) :)

Benim tahminlerime göre; 2/3 şubatta tüm derslerden geçenler telefonla aranmaya başlanıp, 6/7 şubat gibi resmi sonuçlar internetten açıklanır.

açıklansın artık çok uzun sürüyor.. belirsizlik insanı mahvediyor.. Gelen sonuçlarda bazen beklenmedik olunca.. malum...

ben bugun tesmeri aradım. 60 gün dolmadan açıklanmayacak dediler.

bence de yasal süre 3 şubatta doluyor yani bu demek oluyor ki 1-2 şubat gibi tüm derslerden geçenleri aramaya başlayıp 3 şubatta da internete verecekler sonuçları...bugün 51.gündeyiz...hadi hayırlısı az kaldı...haftaya çarşambadan itibaren beklemeye başlayalım bence... ;D bir de bu arama olayını anlamıyorum geçen onca kişiyi gerçekten tek tek arıyorlar mı yaww...

Haftaya cumaya bir umut. Olmazsa p.tesi garanti açıklanır. Bu kadar bekledik hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Bence Vergi ve Denetim hepimize süpriz gelecek..

en gec 60 gün içerisinde açıklanır dioyor yasal süre uydurmayın...60 gün dolmadan acıklaması lazım bey efendi hazretlerinin...yani 60 günden önce açıklanacak tam oyun oldu....

Sınavdan geçenleri arayarak geçirecekleri zamanı sınavın değerlendirmesinde harcasalarda bizde kıvranmasak bu şekilde.