2013-03 SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku

arkadaşlar merhaba,

SMMM yeterlilik meslek hukuku ile ilgili soru önerileriniz varmıdır?

Tek Meslek hukuku sınavım kaldı.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bak buraya yazıyorum. İçimden geçen hisler:

- Başka Odaya Nakil
- Etik İlke Tehditlerine Yönelik Önlemler

Başka odaya nakil çıktı.Etik kurulla ilgili de tehtitleri sordular Eyvallah yaptim onu çook Teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa belgeyi alıyorum.

Son düzenleme:
Yuh artık bu kadar mı isabet olur. Yarım yamalak yazdım gerçi ama etik ilkelerine tehdidi salladım. Keşke sınava girmeden baksaymışım foruma. Nasip artık :(

Bak buraya yazıyorum. İçimden geçen hisler:

- Başka Odaya Nakil
- Etik İlke Tehditlerine Yönelik Önlemler
Helal olsun sizin yorum sınavdan önce gözüme çarpmıştı etik ilkelere sınavdan önce bakmıştım diğerinede çalışmıştım havada kalmıştı biraz toparlayıp yazdım bakalım..
Gelecek dönem denetim vb dersler içinde yorumunuzu bekliyorum:)
denetim:(

Arkadaşlar belirteyim ki, bu tahminlerim geçmiş dönem sorularını iyi analiz ve biraz da hissederek sağlayabildiğim tahminler.

Bu iki soruyu 15 Eylül gecesi saat 1 de ve saat 4'te ders çalışırken arkadaşıma mesaj atmış idim.

Ne kadar tahminde bulunsakta boş, sonuçta tutmayabilir.

O nedenle hepinize şöyle bir faydam olabilir. Kendim çıkardığım direkt geçmiş soru ve cevapların yer aldığı, ve ayrıca Deha kitabından çıkabilecek tüm konuların sınava uyarlanması şeklinde tam 15 sayfa kendi el yazım ile notum var. Bu notları sınava 1 ay kala 1 kez yazan 1 kez okuyan ve sınava girmeden 2 gün önce 1 kez yazıp 1-2 defa okuyan bir kişinin sınavda 100 almaması içten bile değil.

Keza aynı şey Denetim içinde geçerli (KGK soruları hariç).

İsteyen olursa tarayıp ilerki günlerde iletebilirim.

Syg.

Arkadaşlar, bugün not alıyorum, yarın ofise getirip tarayıp ileteceğim.

Cuma'ya kadar iletmemiş olursam, lütfen içinizden biri özel mesaj atsın.

Teşekkür ederim.

Ellerinize sağlık Rica etsem bana gönderebilirmisiniz

Arkadaşlar belirteyim ki, bu tahminlerim geçmiş dönem sorularını iyi analiz ve biraz da hissederek sağlayabildiğim tahminler.

Bu iki soruyu 15 Eylül gecesi saat 1 de ve saat 4'te ders çalışırken arkadaşıma mesaj atmış idim.

Ne kadar tahminde bulunsakta boş, sonuçta tutmayabilir.

O nedenle hepinize şöyle bir faydam olabilir. Kendim çıkardığım direkt geçmiş soru ve cevapların yer aldığı, ve ayrıca Deha kitabından çıkabilecek tüm konuların sınava uyarlanması şeklinde tam 15 sayfa kendi el yazım ile notum var. Bu notları sınava 1 ay kala 1 kez yazan 1 kez okuyan ve sınava girmeden 2 gün önce 1 kez yazıp 1-2 defa okuyan bir kişinin sınavda 100 almaması içten bile değil.

Keza aynı şey Denetim içinde geçerli (KGK soruları hariç).

İsteyen olursa tarayıp ilerki günlerde iletebilirim.

Syg.

Ellerinize sağlık Rica etsem bana gönderebilirmisiniz

[email protected]

Arkadaşlar günaydın,

Meslek ve Denetim notlarını mail adresini yazan ve özel mesaj atanlara ilettim.

Ayrıca [email protected] adresine de tktvlkn klasörü altında yüklüyorum.

Herkese başarılar.

Not: Yazımı okuyamayan (üstünden tekrar ettiğim için hep çizerek ilerledim) veya isteyen arkadaşlarımız olur ise hem denetim hem de Meslek Hukuku'nun 45'er dakikalık ses kayıtları mevcut notların, onları da iletebilirim. Tabi sesimi ne kadar duymak istersiniz o ayrı bir konu : ))