2013/2. Dönem - 29/06/2013-30/06/2013 Dönemine Başvurumu Yaptım...

Forum da tavsiye edilen kitapları topladım diyebilirim. Daha doğrusu geçen yıl eşim için almıştık. O aldı ruhsatını :) Bu yıl da ben kullanıyorum aynı kitapları, Yurdakul Çaldağ, Hasan Türedi, Ömer Duman, Ozan Bingöl 'ün kitapları var da, hakkıyla çalışan yok....

Evet kaynaklar geniş ama, korkutucuda... :)

Allah yardımcımız olsun arkadaşlar, bi yola girdik dönüş artık! :) Öyle yada böyle vereceğiz bu sınavları :)

arkadaşlar günaydın; ben de dün itibariyle cd lerimi tamamladım. sınavlarımı çözdüm. başvuru için ne yapmak lazım ? bilgi verirmisiniz ? başvuruyu nasıl yapıyoruz. Odayı aradım ben biz size kağıt yollucaz ondan sonra başvuru yapcaksınız dediler. çünkü daha kesilmemiş smk makbuzları var. bu nedenle odayada veremedim. eksik evrağım var yani.

İlk kez başvuracaklar için 15 nisan son diye biliyorum... Evraklarınızlar odaya gittiğinizde onlar yardımcı oluyorlar. Tesmer sitesinde staj yaptığınız yere göre (Büro, şirket) tamamlamanız gereken evraklar var. Oradakileri hazırladınızmı işlem tamamdır...

arkadaşlar günaydın; ben de dün itibariyle cd lerimi tamamladım. sınavlarımı çözdüm. başvuru için ne yapmak lazım ? bilgi verirmisiniz ? başvuruyu nasıl yapıyoruz. Odayı aradım ben biz size kağıt yollucaz ondan sonra başvuru yapcaksınız dediler. çünkü daha kesilmemiş smk makbuzları var. bu nedenle odayada veremedim. eksik evrağım var yani.

Arkadaşlar size tavsiye, Mali Müşavir denetimi altında şirkette staj yapıyorsanız şimdiden SMK larınızı tamamlayın. Mali Müşavirler problem çıkarabiliyor. Özellikle staj dönemi içerisinde Mali Müşavir değişikliği olduysa ilgili Mali Müşavire ait makbuzların tamamlanmasını isteniyor. Onun için başvuru günü dolmadan oda ile irtibata geçin.

odaya başvurumu yaptım. sınav haklarımı anlattılar. denetimde staj yaptığım için kurumların tahakkuk fişi son dönem smk ve son dönem hizmet listesi eksik kaldı. onun dışında bir sıkıntı yok. 600 tl de bi daha para aldılar. diğer mesleklerdede sınavlar bu kadar pahallımı bilemiyorum valla. neyse umarım en kısa zamanda belgemi alırımda bu sıkıntılar bir son bulur.

29-30/2013 haziran yeterlilik sınavı için sınav yerleri nezaman açıklanır acaba bilen varmı? sınava kaç gün kala açıklanıyor ki?

Henüz itirazları bile açıklamadılar. Her zaman ki gibi son gün cuma günü yani...Herkesin hakkında hayırlısı inşallah artık biter bu çile....

Of son günmü açıklanıyor :( ilk defa giricemde bilmediğim için sordum.. allah yardımcımız olsun..

tamam istanbul için marmara üni. demiş ama ayrıca sınav giriş belgelerimizi teos tan mı alıcaz. baktım ben ama göremiyormuyum acaba ?

Sağolun bende bi sorun yok yani... sadece belge yeterlimi yanımızda başka herhangi birşeye gerek varmıdır?

Sağolun bende bi sorun yok yani... sadece belge yeterlimi yanımızda başka herhangi birşeye gerek varmıdır?

SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER
1- Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi
2- Sınav giriş belgeniz
3-Kurşun kalem, kalemtıraş ve yumuşak silgi