2013 / 3. Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları

Tebrikler benimde 4 dersim var ama ben aranmıycamdan eminim demek ki çok çalışınca verilebiliyor

çalışalım yine yeniden... denetimden ne çalışalım ??:)) bu soruya türlü türlü eğitimler düzenleyen,kgk adlı kurumu tanımayan oda başkanı bir yanıt verse nasıl olur ?

Tebrikler benimde 4 dersim var ama ben aranmıycamdan eminim demek ki çok çalışınca verilebiliyor

Teşekkür ederim. Aslında çok çalışma da demeyelim geçen dönem uğradığım hüsran sonucu ben de çok umutlu değildim. Herkes çok çalışıyor elbet ama talihsiz sonuçlar olabilir. Herkes emeğinin karşılığını alır inşallah...

Teşekkür ederim. Aslında çok çalışma da demeyelim geçen dönem uğradığım hüsran sonucu ben de çok umutlu değildim. Herkes çok çalışıyor elbet ama talihsiz sonuçlar olabilir. Herkes emeğinin karşılığını alır inşallah...

benim bu 3 girişimdi ve dosya yakma korkusu sardı :(baya mutsuzum anlayacanız.

odamız sitesinde yayınladı geçen 4 kalan 3 .
Fin.Muh.79
Fin.Tab.Anlz.51
Mal.Muh.50
Muh.Den.50
V.Mevz.Uyg.40
Hukuk.40
Muh.M.Mes.Huk.30

odamız sitesinde yayınladı geçen 4 kalan 3 .
Fin.Muh.79
Fin.Tab.Anlz.51
Mal.Muh.50
Muh.Den.50
V.Mevz.Uyg.40
Hukuk.40
Muh.M.Mes.Huk.30

Bir şey sorabilir miyim? Sitedeki sonuçlarda rakamların bazıları parantez içinde, bazıları parantezsiz. Acaba parantez içinde olanlar önceki dönem notları mı? Ya da tersi mi?

parantez içindeki notlar önceki dönem notları. bende öyle yorumladım. bu dönem birlikte ilk defa girdiğim arkadaşlarımdada parantez yok.

tşk ederim. İNŞAALLAH hepimiz bu zorlu süreci atlatırız. Maalesef ülkemizde benzeri görünmeyen bir sınav.Maddi manevi zorluyorlar insanı. Başlatma sınavı,3 yıl staj,bitirme sınavları her ders ayrı bir sınav ücreti. staj başlat dosya masrafı staj bitir dosya masrafı,zorunlu eğitim cd parası sınavı geçeceğim diye kursa git kurs parası.kaynak kitap alsan kitap parası,sınava gireceğim diye şehir dışına çık konaklama ve git gel yol parası. sınavı ver ruhsat parası. buna bir çare bulunmalı.

Benimde meslek hukuku ve maliyet kaldı.İlk girişim ve maliyet zaten gelecek gibiydi.Ama meslek hukuku için itiraz hakkımı kullanacağım.Herkes için hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Notlarda sıkıntı var. Eski notlar görünüyor halen. Tesmer girişi tam yapmamış. Tesmer sonuç sayfasıda kapalı an itibariyle. [] li olanlar eski not.

SON DAKİKA GELİŞMESİ;

BİLGİLENDİRME

30 Kasım - 1 Aralık 2013 Tarihlerinde yapılan SMMM Sınavı ve 1 Aralık 2013 tarihinde yapılan ABC Grubu Staj Değerlendirmeleri sonuçları 4 Şubat 2014 Salı günü https://sonuc.tesmer.org.tr adresinde açıklanacaktır.

Teos yeni sürümünün test edilmesi amacıyla https://sonuc.tesmer.org.tr adresinde daha önce kısa süreli yer almış sonuçlar deneme amaçlıdır.

30 Kasım - 1 Aralık 2013 tarihlerinde yapılan SMMM ve ABC Grubu Staj Değerlendirmeleri sonuçları
4 Şubat 2014 Salı günü saat 17:00'de
https://sonuc.tesmer.org.tr
adresinde açıklanacaktır.
TESMER web sitesine girmek için tıklayınız.

TEOS web sitesine girmek için tıklayınız.