2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

ben odayla görüştüm ilk girişimdi 5 dersten geçmişim, çok umutluydum ama olmadı
denetim ve maliyet yatırdı bizi
hadi hayırlısı
Kahramanmaraş SMMMO

İSMMMO'da yönetim kurulundan Orhan bey aradı sınavı kazandığımı çay içmeye beklediğini söyledi bittiiiiii bu iş beeee..............

soy adım S Adana SMMM odası - sanırım kaldım tek dersten sürüüüünnn ki çalışmıştımda... ama şans işte ...

kazanan arkadaşlarıma başarılar.. son sınav hakkıma gireceğim.. bu şansla yakarımda ... girip girmemekte kararsızım...

soy adım S Adana SMMM odası - sanırım kaldım tek dersten sürüüüünnn ki çalışmıştımda... ama şans işte ...

kazanan arkadaşlarıma başarılar.. son sınav hakkıma gireceğim.. bu şansla yakarımda ... girip girmemekte kararsızım...

Benim 3 ders var.Vergi ve maliyet son hakkım denetim 2 hakkım var.Benim bunalımımı depresyonumu siz düşünün.7/7 arkadaşları tebrik ediyorum.2013/1 dönem başladım halen sürünüyorum dosya yakma ihtimalim çok yüksek sonuçlar açıklanınca bakmaya bile cesaretim yok nasıl bir psikolojiyse bu :banghead:

iş yerindeyim.. şuan sabhtan beri kimseyle konuşmadım, şakalaşmadım bile .. ben hakediyordum köpek gibi çalışmıştım....

konsantre olamadım.

Az önce kız arkadaşımla görüştüm İSMMMO aramış tebrik için. İsim N , soyisim S ile başlıyor.

iş yerindeyim.. şuan sabhtan beri kimseyle konuşmadım, şakalaşmadım bile .. ben hakediyordum köpek gibi çalışmıştım....

konsantre olamadım.

Sınavda kitlenip kalıyorum resmen.Benimde surat beş karış geziyorum.Tekrar çalış bir umut bekle stres.Belgeyi alana kadar maalesef böyle.Dosya yandıktan sonra 2 yıl bekleme olayı olmasa beni en çok o kasıyor.

Benim 3 ders var.Vergi ve maliyet son hakkım denetim 2 hakkım var.Benim bunalımımı depresyonumu siz düşünün.7/7 arkadaşları tebrik ediyorum.2013/1 dönem başladım halen sürünüyorum dosya yakma ihtimalim çok yüksek sonuçlar açıklanınca bakmaya bile cesaretim yok nasıl bir psikolojiyse bu :banghead:

panik yok olmasa bile hala sınava girme ve geçme şansınız var dosya yakmak da nedemek bunalım depresyon sırası değil 3ders imkansız da değil ben inanıyorum ki hakkınız olan ruhsatı alacaksınz

saat 11 civarı K.Maraş SMMM odasından arayıp öğrendik sonuçları....2.kez girişimde 4 dersim vardı umutluydum tamamını verdiğim konusunda ama denetim 35 geldi, oysa denetimi iyi yaptığımı düşünüyordum korktuğum derslerden geçtim geçerim dediğimden kaldım bu nasıl bir iş oldu ben pek anlamadım doğrusu... fakat itiraz etmeyi düşünüyorum denetim dersi için bir sonuç alabilirmiyim sizce arkadaşlar??