2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

Acaba saat kaçta siteye verirler sonuçları ? deneyimli olan arkadaşlar cevaplayabilir mi lütfen.

ben sabah öğrenmiştim geçtiğimi ama daha yeni aradılar tebrik için izmir odasından soyadım y

Sınavda kitlenip kalıyorum resmen.Benimde surat beş karış geziyorum.Tekrar çalış bir umut bekle stres.Belgeyi alana kadar maalesef böyle.Dosya yandıktan sonra 2 yıl bekleme olayı olmasa beni en çok o kasıyor.

betül hanım ben inanıyorum ki siz şu an denetim maliyet ve vergiden geçen insanlardan daha çok şey biliyorsunuzdur biraz da nasip meselesi sınav kağıdınızı okuyan kişi bile sizin geçmenizi etkiliyor. birde arka sıralara oturup soruları beraber çözen ve sınavlardan geçen çok insan var resmen kitabı açıp yazan yakalandığın da da hiçbir şey olmayanlar var. sabredin inşallah geçeceksiniz

benim de denetim 35 geldi ben de çok umutluydum en az 70 gelir diyordum, ama 35 geldi, itiraz etmeyi düşünüyorum, yarın resmi olarak sistem açıklansın da

arkadaşlar bir saat önce arandım. istanbul soyadım d
çok rahatladım darısı hepinizin başına tek maliyet kalmıştı

benim de denetim 35 geldi ben de çok umutluydum en az 70 gelir diyordum, ama 35 geldi, itiraz etmeyi düşünüyorum, yarın resmi olarak sistem açıklansın da

Merhaba, Bende Denetimde 65-75 not beklerken 40 aldım. Çok net olarak 65 altında not almam imkansız. Verdiğim cevapları soru kağıdınada yazdım ve doğruluk paylarından eminim.

Tek eksiğim 3.soru: Kasa Hesabının Denetiminde Bağımsız Denetçi Tarafından Ulaşılması Gereken Hedefler Nelerdir? Tek bu sorum eksik, diğerleri tam.

Sonuçlar yüklensin, sorular/cevaplar yayınlansın, itiraz edeceğim. Ancak sonuç alamayacağımı biliyorum. Bir söylentiye göre itirazda sadece verilen notlar tekrar toplanıyormuş. Sabahtan beri hukuki itiraz süreci için neler yapabilirim diye araştırıyorum.

sonunda benide aradılar, darısı sizlerin başına. birde öğleden önce aradık ulaşamadık diolar yalana bak sabahtan beri tlf başındayım :D

beni de aradılar 2.sınav hakkımda bitti çok nihayet. Soyadının başharfini yazmak ne demek oluyo anlayamadım, şimdi forumda yazan arkadaşlardan dikkatimi çekti.
soyadım K

Merhaba, Bende Denetimde 65-75 not beklerken 40 aldım. Çok net olarak 65 altında not almam imkansız. Verdiğim cevapları soru kağıdınada yazdım ve doğruluk paylarından eminim.

Tek eksiğim 3.soru: Kasa Hesabının Denetiminde Bağımsız Denetçi Tarafından Ulaşılması Gereken Hedefler Nelerdir? Tek bu sorum eksik, diğerleri tam.

Sonuçlar yüklensin, sorular/cevaplar yayınlansın, itiraz edeceğim. Ancak sonuç alamayacağımı biliyorum. Bir söylentiye göre itirazda sadece verilen notlar tekrar toplanıyormuş. Sabahtan beri hukuki itiraz süreci için neler yapabilirim diye araştırıyorum.

Denetimden bende en az 60-65 gelir diye düşünüyordum. 38 vermişler şoklardayım. İtiraz sürecini bende araştırıyorum.