2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

Benimde ihtiyacım var maliyet notlarına arkadaşlar

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
üzerimden deve kalktı bu acı günde smmm oldum rabbim herkese nasip etsin
daha önce bütün notlarımı göndermiştim sadece maliyet kaldı yurdakul hocanın kitabı var isteyene gönderebilirm

bende var kitap evet geçmiş sınav soruları ile kitapta birebir ve benzer sorular var
yardımcı olmaya çalışırım

tek dersim vergiydi 40 ile bırakmışlar . son hakkım kaldı tek umut itirazlara ama ondada genelde birşey değişmiyor:(

Ve sonunda benim için bu staj eziyeti sona erdi belgeyi almaya hak kazandım.Kazanan herkesi tebrik ediyorum. Ben bu sitedeki notlar ve geçmiş yıl sınav soruları ile çalıştım buradaki notlar yeterli arkadaşlar, kursa da gitmedim yüksek lisans eğitimim var ama smmm sınav sistemi farklı olabiliyor . Yeniden girecek ve ilk defa girecek arkadaşlar buradaki notları ve geçmiş yıl sınav sorularına çalışarak başarılı olabilirler. Ben şahsen yazarak çalışıyorum sizlere önerim sizlerinde yazarak çalışmanız olucaktır.

arkadaşlar smmm_yeterlilik@hotmail adresine giremiyorum şifresinde bir değişiklikmi oldu bilen varsa yardımcı oalbilirmi?

tek dersim vergiydi 40 ile bırakmışlar . son hakkım kaldı tek umut itirazlara ama ondada genelde birşey değişmiyor:(

vergi benimde başbelamdı 4.girişimde kazandım vergiden uygulama sorusunu kesinlikle boş bırakmamak gerekiyo uygulamay aağırlık vermenizi tavsiye ederim
son hakkınızsa biran önce kdv kurumlar 6183ü bitirip son hafta gvkya bakarsanız dahasağlam olur Allah yardımcınızolsun