2014 Kasım Smmm Sınavı Açıklanmış

Sınavı kazanan herkesi tebrik ediyorum , tekrar sınava girecek olan arkadaşlara da sabır ve zihin açıklığı diliyorum. Allahu Teala yardımcınız olsun.

arkadaşlar sırada ne var? büro açıcak olanlar hangi belgeleri ne kadar sürede götürücek odaya? ne kadar para yatırıcaz?

merhaba Arkadaşlar ... Aramıza Hoş Geldiniz... :)

zor bir süreçti , ne terler dökmüştük bir dönem önce almış ve bir daha arkama bakmamıştım sadece sizin mutluluğunuzu görmek için tekrar siteye girdim.

Allah yolunuzu açık etsin...

sevgili silanur ve betül 77 tebrikler sizi ayrıca kutlarım . Dönemdaş sayılırız...ve çok destek olmuştuk birbirimize bu sitede ..

Meslekte Ruhsatı bile bekletmeden aldım . Şimdi işe başlamadan ruhsatıma bakıyorum .. çok ayrı bir haz arkadaşlar... ;)

kazanamayan arkadaşlar gerçekten üzülmesin , bir gün bitecek o gün bu gün değil diye düşünün.

saygılar.

zor bir süreçti , ne terler dökmüştük bir dönem önce almış ve bir daha arkama bakmamıştım sadece sizin mutluluğunuzu görmek için tekrar siteye girdim.

sevgili silanur ve betül 77 tebrikler sizi ayrıca kutlarım . Dönemdaş sayılırız...ve çok destek olmuştuk birbirimize bu sitede ..

Meslekte Ruhsatı bile bekletmeden aldım . Şimdi işe başlamadan ruhsatıma bakıyorum .. çok ayrı bir haz arkadaşlar... ;)

kazanamayan arkadaşlar gerçekten üzülmesin , bir gün bitecek o gün bu gün değil diye düşünün.

saygılar.
Sn. netlook 01, betul 77 arkadaşımız kazanmış mı ben en çok onu merak ediyorum? Baya emek etmişti...

saygılar.

Benim için sadece vergi kaldı bakalım ama maliyetten kurtuldum ya allaha şükürler olsun inşallah bir daha ki sınavda vermek ve bana da ruhsatımı almak nasip eder

Yanlış anlamayın ama itiraza hiç güvenmeyin ben kaç kez itiraz ettim aynı rakamı yapıştırdılar forumdaki arkadaşlarında

betul77 evet haklısınız. Ama maliyet ilk soru kuruşu kuruşuna doğruyken, ikinci soruda ufak bir hata varken 25 gelmesi ilginç değil mi? maliyetten ikinciye girdim ve mükemmel geçmişti, dün resmen şoka girdim puanı görünce.. Bir gariplik olduğu kesin

Kazanan arkadaşları tek tek tebrik ediyorum. Kazanamayan arkadaşlara üzüldüm fakat vazgeçmesinler. Çok sıkıldık çok bunaldık ama bitti. Sizlerde inşallah bir daha döneme hepsini vermiş olursunuz.

Maliyetten tüm hepsi doğruydu. Sadece son soru da en son kısım yanlıştı. Tek dersimdi ve 68 almam gerekiyordu. 60 vermişler. İyi ki onun yanında çalışmadan da olsa analiz ve hukuk sınavlarına girmişim. 66 ve 60 alarak ortalamayı düzelttim.Maliyetten ne kadar kolay bir soru gelmiş olsa da heyecandan soruyu yanlış yapıp silip bir daha çözdüm. İnsan soru da hinlik arıyor. Çünkü gerçekten kolaydı. Bu kadar kolay olması mümkün değildi.

Evet kesinlikle katılıyorum. Kaçırılmaması gereken bir sınavdı.. itiraz edicem, eger kabul görmezse kağıdımın fakslanmasını istiycem.. gittiği yere kadar hakkımı ararım sıkıntı yok.

Çok şükür 2015 SMMM olarak girdim.Darısı tüm emek veren adaylara..Gerçekten emeklerin karşılığını görmek inanılmaz güzel.Düşünüyorum da 2010 yılında başlamışım bu serüvene..Staj yeri vs bulamamamdan dolayı bir takım aksiliklerle 2015 yılına tamamladım.Staj süresindeki emek,sıkıntı,sınavlara hazırlık stres,uykusuz geceler..Maddi ve manevi hayatımda verdiğim en büyük emekler,tavizler vs vs..Bundan sonrası ne getirir bilemiyorum fakat üzerimden yük gitmişte hafiflemiş hissediyorum..Hepimize hayırlı olsun

saygılar.

sayın netlook ve stajyeradayı şimdi ruhsat aldıktan sonraki aşamaları anlatırsanız sevinirim. Ofis açtınız mı? Size artı olarak neler kazandırdı ruhsat almak