2016/1 Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

sizinle ilgilenen tesmer sorumlusu ile aranız iyiyse söylüyorlar.Sorun bilgi alma hakkınızı kullanın Dilerim geçmişsinizdir.

öyle düşünmeyin bence ben de 2 dersten kaldım ama görüştüm.hem mesaileri bitti olumlu düşünün olumlu sonuç alın inşallah

meslek hukukundan kalmışım.. neyse nazar boncuğu olsun 7/6 zor dersler bitti ilk girişte.. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim...

iyi akşamlar arkadaşlar
bu dönem sınavı kızanan az mı?
benim tek dersim vardı ruhsatı aldım
daha önceki dönemlerde burası baya hareketli oluyordu

iyi günler tesmerin sayfasına sürekli bakmama rağmen sonuçların açıklandığını farkedemedim. iyi ki bu site var ve iyi ki sizler varsınız buradan sonuçların açıklandığını öğrendim. tek maliyet kalmış maalesef, olmayacağını biliyordum çünkü 3 saat muhasebe çok bunaltmıştı ve maliyet sınavında bayılacak kadar rahatsızlandım. sınavdan sonra sadece maliyetten kaldım dedim ve çalışşmaya başladım. ama şunu belirtmek isterim tam beklediğim notları aldım 1 -2 puan farkla, hani bazı arkadaşlar adaletsizlik oluyor diyorlar ya bu sınav bence adaletliydi. ya da bana öyle denk geldi. umarım herkes için hayırlısı olur. hep birlikte ruhsatı almak ümidiyle.

iyi günler tesmerin sayfasına sürekli bakmama rağmen sonuçların açıklandığını farkedemedim. iyi ki bu site var ve iyi ki sizler varsınız buradan sonuçların açıklandığını öğrendim. tek maliyet kalmış maalesef, olmayacağını biliyordum çünkü 3 saat muhasebe çok bunaltmıştı ve maliyet sınavında bayılacak kadar rahatsızlandım. sınavdan sonra sadece maliyetten kaldım dedim ve çalışşmaya başladım. ama şunu belirtmek isterim tam beklediğim notları aldım 1 -2 puan farkla, hani bazı arkadaşlar adaletsizlik oluyor diyorlar ya bu sınav bence adaletliydi. ya da bana öyle denk geldi. umarım herkes için hayırlısı olur. hep birlikte ruhsatı almak ümidiyle.

Tebrikler bende 7/5 yapmışım.
Sınav sonrası alabileceğim notları soru kağıtlarına yazmıştım.
Sonuçlar açıklandıktan sonra kontrol ettim.
şaka gibi ama 4 dersi net tutturmuşum.
bir derste sadece 1 puanla 2 derste de 5 puanla yanılmışım.
Sosyal medyada okuyorum 100 beklerken 20 gelmiş gibi komik durumlar var.
Böyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum ben.
Neyse herkes için hayırlı ve uğurlu olsun sonuçlar.
Ayrıca sonuçları zamanında açıklayan tesmer'e de bir teşekkür edelim.

Saygılarımla.

Tebrikler bende 7/5 yapmışım.
Sınav sonrası alabileceğim notları soru kağıtlarına yazmıştım.
Sonuçlar açıklandıktan sonra kontrol ettim.
şaka gibi ama 4 dersi net tutturmuşum.
bir derste sadece 1 puanla 2 derste de 5 puanla yanılmışım.
Sosyal medyada okuyorum 100 beklerken 20 gelmiş gibi komik durumlar var.
Böyle bir şey olabileceğini düşünmüyorum ben.
Neyse herkes için hayırlı ve uğurlu olsun sonuçlar.
Ayrıca sonuçları zamanında açıklayan tesmer'e de bir teşekkür edelim.

Saygılarımla.

Sana katılıyorum bende 7/4 yaptım ilk girişte ve ne 1 puan fazla ne eksik , ne hakkettiysek vermişler