2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

öyle böyle bu haftayı da bitirdik :)
son bir hafta, ya çarşamba ya cuma dicem ama muhtemelen cuma,
neyse az kaldı
haftaya görüşmek dileğiyle :)

Arkadaşlar Cumartesi bir seminer için İSMMMO'daydım. Ayak üstü sohbet ettiğim oda yönetimindeki arkadaşlardan, sınavın cuma günü açıklanacağını öğrendim. Artık cuma gününü hep beraber iple çekeceğiz.

:( açıklanma tarihini vermiş olmalarına rağmen yine de bir umut erken açıklanır diye beklemekten alıkoyamıyor insan kendini...

Arkadaşlar Cumartesi bir seminer için İSMMMO'daydım. Ayak üstü sohbet ettiğim oda yönetimindeki arkadaşlardan, sınavın cuma günü açıklanacağını öğrendim. Artık cuma gününü hep beraber iple çekeceğiz.

üstad işin bütün heyecanını kaçırdın şimdi :). ne güzel hergün farklı bi heyecan olucaktı neyse şaka bi yana genelde formlarda sunu okuyodum odalar ne zaman açıklanıcağını bilmez sadece 60 günlük süre sonunu sölerler tesmer açıklanacağı gün sadece sonuçları gönderiyomus ondan önce odaların çok bir bilgisi olmuyormuş, senin kaynak eminmiydi.

tamamen kendi düşüncemdir,duyum almadım etmedim ; 3 şubattan önce açıklanacağını düşünüyorum. sıkıntı strese devam yani :cool:

üstad işin bütün heyecanını kaçırdın şimdi :). ne güzel hergün farklı bi heyecan olucaktı neyse şaka bi yana genelde formlarda sunu okuyodum odalar ne zaman açıklanıcağını bilmez sadece 60 günlük süre sonunu sölerler tesmer açıklanacağı gün sadece sonuçları gönderiyomus ondan önce odaların çok bir bilgisi olmuyormuş, senin kaynak eminmiydi.

Sınav öncesi bilgi toplantısında İSMMMO Başkanı, sınav sonuçları 60 günden önce açıklanacak demişti ama artık bunun bir önemi kalmadı.

Sınav öncesi bilgi toplantısında İSMMMO Başkanı, sınav sonuçları 60 günden önce açıklanacak demişti ama artık bunun bir önemi kalmadı.

Öyleyse 59. gün de açıklarlar ve sözlerini tutmuş olurlar. Mesleğimizin tabanı gibi tavanı da çok ilkel, organizasyonlar da oldukça sıkıntılar var seçimler olsun, hak koruma olsun, etki altına olabilme olsun ne biliyim bir çok konu da Mali Müşavir birliği ve odaları devlet ve halk nezdinde zayıf görüntüye sahip. Çünkü bizler bile memnun değiliz, gönülden bir bağ yok, başımız sıkıştığında kesinlikle oda veya birlik aklımıza gelmiyor bu durum böyle gitmez, gitmemeli. Oysa ki avukatlar açısından baktığımız da bilmem ne barosu açıklama yaptığın da ülkede gündem yaratabiliyor bizden çokta üst seviyede değiller o yüzden hadi diğer odaları geçtim İstanbul deyince bir ağırlık bekliyor insan ama maalesef.

Kendinden emin bir şekilde, Tesmer'de çalışan bir arkadaşın adını vererek söyledi ama bakalım belli de olmaz. Daha önceki sınavlarda Cuma günü haricinde açıklanan sınav olmuş mu? Bilenen var mı?

Cuma ya kalmaz bence geçmiş 2 donem sınavlar salı çarşamba günleri açıklanmıştı yarın açıklanır inşallah. Tek ders kaldı geçtim diyorum ama görmeden de umitlenmek istemiyorum.

Şimdi aradım tesmeri yine 3 şubat dedi yarın açıklanacakmış dedim kadın yine yemedi Yok 3 şubat dedi ama halada bakıyorum bir umut açıklanır diye

sen deseydin yinede , ben sana inanmıyorum yarın açıklanacak görürsün falan diye .
ben o moddayım