2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

Arkadaşlar yazıyorum ama dikkat çekmiyor herhalde, İstanbul en geç kalıyor yoğunluktan dolayı demişlerdi bunu da. Geçen sınav arkadaşlarımı 3 ve 4 civarı aradılar elbet daha erken aranan olmuştur ama bize o saatte denk geldi. Oda yönetimi olarak aramayacağız ve mesaj atmayacağız diye karar almadılarsa kazananlar kesin aranacaktır dert etmeyin. Aranmayan da akşamı beklesin sonucu görsün.

Yalnız sitede(TÜRMOB) zaten 03.02.17'de açıklanacak diyor. Bütün odalar bu tarihte(yani bugün) açıklarken İstanbul Odası oldu da aradı mı diye merak edilmesi normal.

Arkadaşlar yazıyorum ama dikkat çekmiyor herhalde, İstanbul en geç kalıyor yoğunluktan dolayı demişlerdi bunu da. Geçen sınav arkadaşlarımı 3 ve 4 civarı aradılar elbet daha erken aranan olmuştur ama bize o saatte denk geldi. Oda yönetimi olarak aramayacağız ve mesaj atmayacağız diye karar almadılarsa kazananlar kesin aranacaktır dert etmeyin. Aranmayan da akşamı beklesin sonucu görsün.

Çatlıycam meraktan istanbuldaki arkadaşlarını da aramışlar, yakın bir arkadaşıma da mesaj atmışlar. hem niye hala tesmer de açıklanmıyor ki.

Şu günde de bilinmeyen telefon numaralarından gelen çağrılar yok mu? Kulaklarını çınlatıyorum burdan onların.

Balıkesir odasından aradılar arkadaşlarım. Bitti çok şükür. Kazandım. Bu zor ve uzun yolda emek veren tüm arkadaslarimin mukafatini almasını dilerim.

arkadaşlar izmirde dayanamayıp odaya gittim soyadı sırasına göre arıyorlar sonuç olumlu darısı tüm bekleyen arkadaşlarımın başına inanılmaz mutluyum şuan :)

istanbul odası hangi şekilde arıyor bilmiyorum ben sadece izmir için bildiğimi yazdım inşallah sizlerde kazanmışsınızdır. :)