2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

arkadaşlar beni de umudumu yitirdiğim anda aradılar.bir de ismmm'den arayan başkan tek kelime etti demek ki epey yoğun aranacak çok kişi var yani umudunuzu kaybetmeyin..

bir de maliyetten sadece ilk soruyu yapmıştım ondan da endişelerim vardı buna rağmen geçmişim.İlk girişte 7/7 yaparak geçmek şaşırtıcı geldi darısı hepinizin başına.

Şimdi mı aradılar?

Usta bende saat 4 civarı odayı kendim aradım kağıdım dan çok emin olduğum için bayan da aramaların devam ettiğini söyledi akşam 6 da sonuçları tesmer'in sitesinden öğrenirsiniz dediler, biraz sonra da arandım. Yani anladığım çalışma saati bitimine kadar yetişmezse aramalar sırf adayları arayacağız diye mesai yapmayacakları. Saat 6'yı bekle bişey kalmadı.

bu dönem 7/7 yapan çok arkadaş var sanırım notları bol tutmuşlar , geçen dönem maliyet ve finansal analiz sınavları mahkemeye taşınmıştı ondan mı acaba :) kazanan arkadaşları tebrik ederim hakkımızda hayırlısı

Arkadaşlar arama yapmalarına rağmen şuan mesaj da geldi muhtemelen arama yetişmedi ve mesaj yoluna gittiler, beklediğiniz haberleri almanız dileğiyle.

Sonuçlar da yayınlandığına göre bu dönemi de kapattık demektir. Arkadaşlar kazananları tebrik ederim diğerlerine de önümüzdeki sınavlar için başarılar dilerim, her şey gönlünüzce olsun. :)

arkadaşlar 7 de 6 yapmışım. ortalamam iyi yalnız maliyet 0 gelmiş acaba bu not hepsi yanlış mı yoksa adımı yazmadım mı ?
itiraz etsem bi yararı olur mu?

GÜnaydın,
maliyette her ne kadar sonucum yanlış olsada insan gidişata puan verir yaa 5 puan vermişler,
tamam geçmeyi beklemiyordum ama hakkımda 5 değildi yani,
itiraz edicem geçmeyeceğimi bile bile :)
olsun 20 30 40 neyse onu versinler, ayıp yaa 5 nedir :)

GÜnaydın,
maliyette her ne kadar sonucum yanlış olsada insan gidişata puan verir yaa 5 puan vermişler,

umarım geçersin..bende tam puan beklerken ikinci sorumu komple çizip ilk sorudan 60 puan almışım..çok rahat yapmıştım ikinci soruyu da ve kontrolde etmiştim.kör şeytan diyor itiraz et diye ama geçmişken riske atamıyorum tabi.itirazın sonuçlanınca burada paylaşırsan sevinirim.sanırım bir çok kişi maliyetten istediği puanı alamadı.

GÜnaydın,

bana 0 vermişler 5 puan iyi yine :)

umarım geçersin..bende tam puan beklerken ikinci sorumu komple çizip ilk sorudan 60 puan almışım..çok rahat yapmıştım ikinci soruyu da ve kontrolde etmiştim.kör şeytan diyor itiraz et diye ama geçmişken riske atamıyorum tabi.itirazın sonuçlanınca burada paylaşırsan sevinirim.sanırım bir çok kişi maliyetten istediği puanı alamadı.
geçmişsin boşver kurcalama bence, sonuçlanınca yazarım tabiki buraya, bugün başvuru yaptım ama ne zaman sonuçlanıyor bilmiyorum, daha önce hiç itiraz etmemiştim