2016/3 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları

Sınav açıklanma süresi uzun olunca tek eğlencemiz burası oluyor biri tanıdığım var diye baslıyor tarihler havalarda uçuşuyor hatta biri çok ileri giderek saat bile vermişti bizlerde gerçek olmadığını bildiğimiz halde umut fakirin ekmeğidir mantığı ile gerçek mi açıklanır mı derken zaman geçiyor gün geliyor o yüzden sizleri seviyorum gerçekten seviliyorsunuz ....

Herkes birşey yazıp duruyor biri de yarın açıklayacakmış ne zaman açıklanacağını :) kocaman insanlarız meslek mensubu olacağız varsa bildiğin birşey yazarsın

Tesmer kendi internet sitesinde açıklanma tarihini vermiş, daha erken açıklanırsa sürpriz olur ama, önümüzdeki hafta açıklansa keşke. İnsan ona göre bir sonraki sınavı düşünmeye hazırlanmaya başlar. Açıklanma süresi uzadıkça, kaldığımız derslere hazırlanma isteği de kalmıyor!
Belki de sınava ilk defa girdiğim için böyle düşünüyorum.

Arkadaşlar bir tek maliyet dersim kalmıştı ondan da resmen yüzlük kağıt verdim ama hala olacak mı olmayacak mı diye korkuyorum sizde de oluyor mu yoksa yalnız bende mi var bu korku

Arkadaşlar bir tek maliyet dersim kalmıştı ondan da resmen yüzlük kağıt verdim ama hala olacak mı olmayacak mı diye korkuyorum sizde de oluyor mu yoksa yalnız bende mi var bu korku

olmaz mı be kardeşim. bende geçen sınavda birtek maliyetten kaldım. Senin gibi yüzlük kağıttan korkar oldum acaba olmaz mı diye geçen sınavdan tırpanı yeyince. İnşallah bi sıkıntı olmaz da hayırlısıyla biter bu iş. 1 yıldır boş yere işyeri kirası verdim bu sınav işi beni baya bi zorladı.

Valla kardeş ben bir yıldır değilde bu yılbaşında tuttum işyerini çünkü bu defa puan kıracakları biryer Yok ki iki soruda ful doğru açtık işyerini ocak beyannamelerini ben vereceğim diye hesaplıyorum inşallah bir sıkıntı çıkmaz

Arkadaşlar sınav sonuçlarını önümüzdeki hafta açıklarlar mı acaba? Tesmeri arayan soran var mı?

Son düzenleme:
Özel smmm açıklandığına göre, smmm haftaya açıklanır gibi.
Gerçi tesmeri aradım ama geçiştirdiler her zamanki gibi. Bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Özel SMMM için sınava giren sayısı bize göre çok çok azdır o yüzden erken açıklanması normal, ancak bizimkiler için de bu cuma için ümitlenmedim değil oda olmazsa bir daha ki hafta % 100 açıklanır, hadi hayırlısı.