fonradar

2017/1 Yeterlilik İtiraz Sonuçları

denetim(35),meslek(37) ve finansal(44) kalmamın neredeyse imkansız olduğu 3 dersten herkesle aynı doğrultuda puanla kalmak şaşırtıcı ? herkesin aynı puanla kalması ve aynı derslerden kalması biraz şok etkisi yarattı ilk defa giren biri olarak.:confused:

Benim de Meslek 35 - Denetim 35 - Hukuk 43

Bende dün arayıp sordum, gün belirtmediler. Komisyona iletildi sonuçlandığında hemen sisteme girilecek dediler.

2016/3 döneminde 45 aldığım vergi dersine itiraz etmiştim bir etkisi olmadı.

bu dönem hukuktan 38 almışım ona itiraz ettim bakalım nasıl sonuçlanacak. Aslında 3 soru yapmıştım neden 38 aldığımı anlayamadım.

Bende dün arayıp sordum, gün belirtmediler. Komisyona iletildi sonuçlandığında hemen sisteme girilecek dediler.

2016/3 döneminde 45 aldığım vergi dersine itiraz etmiştim bir etkisi olmadı.

bu dönem hukuktan 38 almışım ona itiraz ettim bakalım nasıl sonuçlanacak. Aslında 3 soru yapmıştım neden 38 aldığımı anlayamadım.

ben de hukuktan 43 almışım geçerim diye düşünüyordum. Umarım olumlu sonuçlar alırız.

tesmer 2 hafta itiraz süresi 2 hafta değerlendirme süresi demişti buna göre 21 haziran son gün olması gerekiyor. aradım bugün tekrar 23 haziranda dolmuş olacak bizde komisyondan bekliyoruz dediler. 23 haziran bayramdan önce açıklanır diye umuyordum ama bayramdan sonraya kalırsa kötü. Her gün kaç kere bakıyorum açıklandı mı diye

denetim(35),meslek(37) ve finansal(44) kalmamın neredeyse imkansız olduğu 3 dersten herkesle aynı doğrultuda puanla kalmak şaşırtıcı ? herkesin aynı puanla kalması ve aynı derslerden kalması biraz şok etkisi yarattı ilk defa giren biri olarak.:confused:

Bende denetimden 35 ile kaldım. İtiraz ettim. Resmen dalga geçiyorlar. Herkesin ayni puanlarla kalması garip dediginiz gibi. Kopya ceken biriyle sınav esnasinda diyalog halinde olup ve buna göz yumarak beraber o sınavı geçiren arkadaşım var ya. Ve biz komisyonun bize verdiği abuk sabuk puanlara itiraz ederek geçmeyi umut ediyoruz. Analiz sınavım daha kötü geçmesine rağmen 60 ile geçtim. Olamaz boyle birşey. Heryere kamera koymasını biliyorlar sınav yapilan dersliklerde neden yok. Tek hoca ile sınav denetimimi olur ya. Yazık bu kasta insan emek veriyor ve bu haldeymiş. Vermeyen o şahıslar ise kim bilir geçti. Hayırlısı hakkımızda. Hiçbirşeyde adalet olmadığı gibi bu sınav sisteminde de yok malesef :(

sisteme bak arkadaş yılbaşından beri stajım bitmiş neredeyse diğer yıla geçeceğiz hala bekliyoruz. bir itiraz sonucunu açıklamak bu kadar mı zor.

Tüm derslerini verenleri arıyorlar ya, benim tek dersim kaldı onada itiraz ettim. Geçersem ararlar mı acaba :D Geçerim diye umudum var ama bilemiyorum ona göre psikolojimi hazırlayım:D

sisteme bak arkadaş yılbaşından beri stajım bitmiş neredeyse diğer yıla geçeceğiz hala bekliyoruz. bir itiraz sonucunu açıklamak bu kadar mı zor.