2017/1 Yeterlilik İtiraz Sonuçları

Sınav açıklandıktan sonra 15 gün itiraz süresi var. İtiraz süresi bittikten sonra 15 günde de tekrar kağıtlar okunsa en erken 23 haziran gibi tahmin ediyorum...

Arkadaşlar kaldığınız her derse itiraz edin. 2016/3.dönemde finansal tablolar 35 den 50 oldu benim. Şehir efsanesi falan değil itiraz ile geçmek.

Bende ilk girişte vergiden 45 aldım itirazla 50 yaptılar. Bu dönem yüzde yüz geçtim dediğim Hukuk sınavında 35 aldım. Neye göre puanlama yapıyorlar anlamış değilim 2 sorum kesin doğruydu. İtiraz ettim bakalım ne olcak hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Bende ilk girişte vergiden 45 aldım itirazla 50 yaptılar. Bu dönem yüzde yüz geçtim dediğim Hukuk sınavında 35 aldım. Neye göre puanlama yapıyorlar anlamış değilim 2 sorum kesin doğruydu. İtiraz ettim bakalım ne olcak hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

İnşallah, umutumuz var

Bayramdan sonra açıklanır gibi geliyor bana da inşallah olumlu sonuçlar alırız.

finansal muhasebe: 40
hukuk: 43

Bu iki derse itiraz ettim keşke dememek için zaten finansal muhasebeden kesin geçerim diyordum da neyse.

İtiraz için bugün son gün değil mi arkadaşlar?

ben sordum ben cevap vereyim.

SMMM Aday Modülü
SMMM ADAY MODÜLÜ
İTİRAZ BAŞVURUSU
dönemi aktif dönem olmasına rağmen itiraz başvuru dönemi kapalıdır. Lütfen duyuruları takip ediniz.

itirazlar kapanmış arkadaşlar. Hayırlı sonuçlar alalım inşallah.

ben sordum ben cevap vereyim.

SMMM Aday Modülü
SMMM ADAY MODÜLÜ
İTİRAZ BAŞVURUSU
dönemi aktif dönem olmasına rağmen itiraz başvuru dönemi kapalıdır. Lütfen duyuruları takip ediniz.

itirazlar kapanmış arkadaşlar. Hayırlı sonuçlar alalım inşallah.

İnşallah herkes beklediği sonucu alır.