fonradar

2017/2 Smmm Yeterlilik Sınavı Hk.

bence geç kalmış bir uygulama tugcelion, adam utanmadan telefonu açıp oradan yazdım diye anlatıyormuş ve daha neleri, şikayet yazdığım için hiç pişman değilim.

bence geç kalmış bir uygulama tugcelion, adam utanmadan telefonu açıp oradan yazdım diye anlatıyormuş ve daha neleri, şikayet yazdığım için hiç pişman değilim.

ben uygulama için bir şey demiyorum. ama insani olması gerekiyor. ben koydum kural naparsanız yapın oluyor mu? tek oturumlu ya da çift oturumlu bir sınav değil ki bu idare edilebilsin

Arkadaşlar geçen sınavdan tek dersim kaldı o da meslek hukuku hangi konulara bakmalıyım 3568 sayılı kanuna baksam yeterli mi ?

İçerisinde reklam içerikli olanlar paylaşılmıyor. meslek hukuku bende de var. ihtiyacı olan varsa paylaşabilirim. özelden mesaj atması yeterli he bu arada ÜCRETSİZ.

Konfüçyus'un dediği gibi; Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.

Meslek hukuku ve hukuk için sadece son on yılın çıkmış sorularına çalışsak çok mu risk almış oluruz

isteyen arkadaşlara bütün derslerin notlarını verebilirim adresinize gönderebilirim

GÖNDERDİM VARSA başka isteyen bütün notları gönderebilirim