2018/2 Dönem Smmm Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Her sınavda aynı şey beklemekten gına geldi artık erken açıklasalar ne olur sanki şu sınavları yaklaşık 20 güne açıklanır diye umuyorum ama inşallah diyelim

Muhtemelen 8 ekim 12 ekim arası açıklanacaktır. Beklemekten başka yapacak bir şey yok. Umarım sonuçlar beklemeye değer.

dünyanın en kepaze odası mali müşavirler odası sınav zamanı size kalem silgi su dağıtmak için çadır kurar bir sınav sonucunu da açıkmalayamaz soruları ve cevapları da siteye sınav ertesi koyamaz o dadar beceriksiz tembel boş insnalardır topluma da verebielceklri hiç bir şey yoktur sığ düşüncedeler belki millet dersaneye gidecek soruların cevabını emrak ediyor bunlara önem vermezler sadece aiddat toplarlar dinleri imanları para

2018/1 dönem de açıklanmadan önce bakım çalışması vardı tesmer de inşallah erkenden açıklarlar.

odanın şerefi namusu yok mantıklı hiç bir şey beklemeyin adamlar sınavın ertesi günü soru ve cevapları açıklayamayacak kadar beceriksizler işlerine gelmiyor şimdi dersanede dersler başladı yarıladı enrdeyse millet muallakda kursa gitsem mi sınava hazırlansam mı hangisinden geçtim hangisinden kaldım bilmiyorlar muallak da bekliyorlar da ne yapıyor şerefine kadeh kaldırıyor ne mutlu türküm diyene

sadece finansal muhasebe sınavına binlerce kişi giriyor arkadaşlar. 13 sayfa karman çorman yazılar vs. Sistem değişmedikçe mevcut haliyle iki ay gayet makul duruyor.

Önümüzdeki hafta ya da sonraki hafta açıklanır gibi geliyor. Bayram tatilini bahane edip daha da uzatmazlarsa tabii

Sanırım bugünde açıklanmayacak. İki dersim kaldı meslek hukuku ve hukuk. Meslek hukuku kesin geçtim ama hukuk çok kritik. Ne olacak bekliyoruz.