fonradar

2018/3 SMMM Yeterlilik

Arkadaşlar Merhaba,

Henüz erken biliyorum ama 2018/3.dönem SMMM yeterlilik sonuçları ile ilgili yazışmaları bu başlık altında yapabiliriz diye düşündüm.

İlk soru benden gelsin;

TESMER halen soru ve cevapları yayınlamadı. Sizce normal mi bu kadar geç yayınlaması ?

Merhaba, bu konu önceki gruplarda da çokça tartışılmış. Tesmer den Bu dönemde de farklı bir hareket beklemek bence yanlış olur. Yine zamanı sonuna kadar kullanacaklardır. Bence gayet normal 🙄🙄

Sınav soruları ve cevap anahtarının net açıklanma tarihi hakkında bilgim yok daha önce sınava katılan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilseler hiç fena olmazdı

keyfe keder uygulama olduğu için mantıklı bir cavap beklemeyin hem deve eğri nere doğru değil mi?

2018-3. Dönem SMMM sınav sonuçları 1 Şubat 2019 tarihinde açıklanacaktır. Sınav soru - cevapları da eş zamanlı olarak tesmer.org.tr de yer alacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz...

Zaman daralıyor arkadaşlar, 01/02/2019 tarihi en uzun tarih bence, sınav sonuçları 25/01/2019 cuma günü açıklanır diye tahmin ediyorum. Hakkımızda hayırlısı inşallah. Düşükte olsa bir ihtimal var 8/8 için, tamamen komisyonun vicdanındayım🙄🙄

Zaman daralıyor ama geçmek bilmiyor. Benimde 2.girişim. 7/3 yapmıştım. Bu sınavda hepsini veririm diye bekliyorum ama bir tanesinden emin değilim. Moral bozmak gibi olmasın ama komisyonun vicdanına kaldıysak vay halimize. İlk sınavda gördüm ne kadar vicdanlı olduklarını.

2019/1 Dönemi, SMMM Sınav Tarihleri : 9-10 Mart 2019
Tekrar katılacaklar için başvuru tarihleri : 21.01.2019 - 20.02.2019

Sonuçlar bugün açıklanırsa öğleden sonra odalar, kazananları aramaya başlarlar...

Bizden önce ymm adaylarının sonuçları açıklanır ve bizim sınav sonuçları en az 5 gün sonra açıklanır. Ymm sınav sonuçları henüz açıklanmadı😕😕

özel smmm sınavının sonuçları açıklanmış. Acaba bu hafta açıklanırmı? TESMERi arayıp 1 şubattan farklı bir bilgi alan olursa bizide bilgilendirsin