fonradar

2020/1 SMMM Yeterlilik Sınavı

bu adamların takvime uydukları yokki formalite bir takvim o geçmişte de oldu adamlar başvuru süresini uzattı ama yine geç açıkladı

Bende bugün bekliyorum.Odalardan aramalar da öğleden sonra başlar bence.insaallah hayırlı haberler alırız

normalde saat 10 gibi başlıyor hemen öncesinde açıklanacağı bilgisi geliyor ama tesmer belli degil diye bugün mail attı duyuruları takip edin yazmışlar

az önce tesmeri aradım bize böyle bir bilgi gelmedi daha diyorlar yarın yeni sınav başvurularının başlayacağını biliyorlar ama daha hala kendilerine smmm bitirme sınavı açıklama tarihinin bildirilmediğini söylüyorlar.

Ben böyle sorumsuzluk görmedim yaHU arkadaş sonraki sınavın açıklanma tarihini bildiğin halde bu kadar gecikme neden.biliyorsun araya pandemi girdi sınavlar sıklaştırıldı.bu insanların hiçmi itirazı olacağını düşünmüyorlar.

güzel kardeşim herşeyi senden benden iyi biliyorlar ama biz onlara göre bir anlam ifade etmiyoruz ancak para alınacaklar gözüyle bakıyorlar. sınavı yapan kurum bile bize saygı duymuyor başkalarından saygı nasıl bekleyelim hele yiyorsa bu muameleyi avukatlara yapsınlar

Offf çok bunaldım beklemekten vallahi.ha açıklandı ha açıklanacak. İşe güce bakamıyorum

güzel kardeşim herşeyi senden benden iyi biliyorlar ama biz onlara göre bir anlam ifade etmiyoruz ancak para alınacaklar gözüyle bakıyorlar. sınavı yapan kurum bile bize saygı duymuyor başkalarından saygı nasıl bekleyelim hele yiyorsa bu muameleyi avukatlara yapsınlar
bize anlam yükleyemeyen bu kurum yüzünden bizim serbest meslek icra eden ne avukatlar gibi ne doktorlar gibi saygımız olamadı.bazı yerlerde kendi sektörümüzü kendimiz yedik.300 tl a.ş tutan muhasebecilermi dersin,kendi kurallarını koymayı bilemeyen muhasebecilermi dersin,öte yandan bize saygı göstermeyen mali müşavirler odasımı dersin.çok saçma bir sisteme düşmüşüz.işte böyle böyle yapa yapa şu güzelim mesleğin içine ettiler.zevkle yaptığımız meslekte insanları bu meslekten soğutmak için herşey yapılıyor sanki.

bize anlam yükleyemeyen bu kurum yüzünden bizim serbest meslek icra eden ne avukatlar gibi ne doktorlar gibi saygımız olamadı.bazı yerlerde kendi sektörümüzü kendimiz yedik.300 tl a.ş tutan muhasebecilermi dersin,kendi kurallarını koymayı bilemeyen muhasebecilermi dersin,öte yandan bize saygı göstermeyen mali müşavirler odasımı dersin.çok saçma bir sisteme düşmüşüz.işte böyle böyle yapa yapa şu güzelim mesleğin içine ettiler.zevkle yaptığımız meslekte insanları bu meslekten soğutmak için herşey yapılıyor sanki.
Kesinlikle öyle bize bir hiç gözüyle bakıyorlar sınava girerken bile hocaların bakışları davranışları herşeyleri sanki siz kimsiniz diyor oysaki paraya gelince en büyük sınavlardan daha fazla bir masrafımız oluyor her yönden bizi sömürüyorlar ama saygı yerlerde muhasebeci deyince sanki dış kapının mandalı onlar dediklerini duyar gibi oluyoruz. allah sonumuzu hayır eylesin..

Taşları aradım 19 kişi sırada bekliyordu santralde kapattım tabii😁herkes arıyor tezleri galiba .

Taşları aradım 19 kişi sırada bekliyordu santralde kapattım tabii😁herkes arıyor tezleri galiba .
[/QUOTE]
Sen tesmerimi aradın:)

taşlar tezler havada uçuyor maşaallah:)

arkadaşlar bence herkes tesmeri arasın böyle iş olmaz yarın yeni sınav başvuruları başlıyor.insanlar çok zor durumda kaldılar.nasıl olacak bu iş.