2020/1 SMMM Yeterlilik Sınavı

Finansal tablolarda handikapta kaldigin 2 3 tane formül var.Formuller doğru daha önce kullanılan formüller fakat deha başka formüller ile çözmüş soruları. Yani aynı soruya 2 formül var ve benim tercih ettiğim dehanınki ile aynı değil 😞bilemedim
zannediyorum 3.sorudan bahsediyorsun.bozma moralini dostum ne olacağı belli olmaz.1.soruyu yapmışsan zaten geçiyorsun

Artık açıklansın. Hayırlı haberler alalım inşaallah. Sonra yolumuza bakalım. Bu pandemi falan zaten uzadı. 😞

İnşaallah bugün açıklanır artık yeter vallahi ekranımda tesmer akşama kadar açık.arka planda akşama kadar bekletiyorum.bir açıklansada bizde önümüze baksak

son ana kadar açıklamaz bunlar illa bekletmeliler illa daha itirazlar var itiraz açıklamaları var ne saçmalık artık sabrım kalmadı valla açıklayında kurtulalım bu kadar zor olmamalı bu sonuçları açıklamak veya bir açıklama yapın şu tarih deyin ama yok illa ızdırap olmalı herkese açıkladıklarındada şok olmalı herkes inşallah hayırlısı olur

Az önce aradım yine zorda olsa ulaştım tesmere. Bugün açıklanırmı dedim iki gün sonra yeni başvurular başlıyor dedim.Herhangi bir süre bilgisi verilmedi bize bu hafta sitemizi takip edin dediler.ne illet bir şeymiş bu arkadaş

Az önce aradım yine zorda olsa ulaştım tesmere. Bugün açıklanırmı dedim iki gün sonra yeni başvurular başlıyor dedim.Herhangi bir süre bilgisi verilmedi bize bu hafta sitemizi takip edin dediler.ne illet bir şeymiş bu arkadaş
En azından bu hafta açıklanacağı bilgisini teyit ettik bu durumda.Hadi hayirlisi

Yeminli malimüsavirlik sınavını baz alırsak yarın açıklanması lazım ama yinede belli olmaz
Bende bu şekilde düşünüyorum ama hem sınavı ile staja başlama sınavının açıklanma tarihleri arasında 1 iş günü yok biri cuma biri pazartesi açıklandı.o yüzden bugün acaba aciklanirmi diye düşünmekten alamiyorum kendimi

Yine de tekrar rica edelim odalardan aranan olursa lütfen yazsın istanbul ankaradan önce bursa izmir falan arıyor genelde.Bari ona gore bekleriz

En geç cuma gününe kadar açıklamaları gerekiyor itirazlarda olucaktir o nedenle süre iyice daralıyor

Muhtemelen yarın açıklayacaklar.tahminim öğleden önce başlarlar aramalara.Rabbim yardımcımız olsun inşallah çalışan herkes çalıştığının karşılığını alır.Rabbim utandırmasın.bu kadar bekledik bir gün daha bekleriz inşaallah.

bu hafta açıklanacağını oda başkanlarına iletmişler bu haftasonuna doğru açıklanacağı bilgisi geldi odadan zaten zamanda kalmadı artık açıklarlar umarım açıklanınca yüzümüz güler..

Ben bugün açıklanmasını bekliyorum inş. , açıklanmadan yeni derslere de başlayamıyoruz. Yarın yeni başvurular başlayacak bu yüzden bugün açıklarlar.