28-29 Haziran 2014 Tarihinde Yapılan SMMM Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

özel smmm sýnavý serbest muhasebecilerin smmm olmak için girdikleri sýnav bizimle ayný günde girmiþlerdi sýnava...

Ben tesmeri aradim ozel smmm sinavina ayni gun giripte onların ki neden aciklandi biz bekliyoruz diye sordum. Ozel smmm sınavına giren sayısı az smmm yeterlilik ise 5 bin kişi dedi ondan gecikiyormus. :( ne zaman aciklanir dedigimde ise belli değil her an aciklanabilir dediler.

Açıklansın artık rüyalarımda görüyorum geçtim kaldım diye Allah bildiği gibi yapsın bunları. 2 aydır bekliyoruz ya

Açıklansın artık rüyalarımda görüyorum geçtim kaldım diye Allah bildiği gibi yapsın bunları. 2 aydır bekliyoruz ya

Sonuçların açıklandığı sayfada sorun var bir şeyler yapıyorlar sanki.Arkadaşlar açıklansın da birde yeni spk mevzuatı olayı var benim gibi kasın sınavında kesin girecek arakadaşlar bu derste umarım piyangodan vurmaz.Mesele dersin kolay veya zor olması değil hepimiz çok zorlu bir süreçten geçiyoruz sınavı ayrı dert sonuçların açıklaması ayrı dert bir dersin daha stresini çekmek çok zor.Başımızda maliyet gibi bir bela varken

neyse yine de sakin olmak lazım. hiçbir şey sizden değerli değil. buraya kadar geldiniz. eninde sonunda alacaksınız o ruhsatı. gönül ister ki hayırlı haberleri bugün alalım. ama kısmet ve komisyonun keyfine kaldık. gerek gösterdiğimiz tepkiler, uykusuz geceler ile elimizden geleni yaptık.

türmob başkanına mesaj yazdırdık, uzun zamandır mücadele veren meslektaşlarımızın desteğiyle yönetmelik değiştirttik. bu kadarını yapabildiysek emin olun daha fazlasını da yapabiliriz. o sebeple meslekte bizlerin de yerlerini alması lazım.

herkese mücadelesi için teşekkür eder. sınavlarda ve hayatta başarılar dilerim.

Bugün açıklanmadı maalesef sonuçlar. Pazartesi belki açıklanır. Geçen seferki bir hafta önceden açıklanmıştı. Yönetmeliği yayımlama zamanı bence çok manidar. Bakalım bekleyip göreceğiz.

bugün açıklanır mı?

Sanmam dostum :( .. Allah yar ve yardımcımız olsun... işteyim konsantre olmaya çalışıyorum ama aklım hep sınavlarda.. hatalar yapıyorm..iş yapasım yok o derece çok işim var ama .. Allahım beni normale dönder diyorum başkada bişey demiyorum ..

syg..

Arkadaşlar biraz önce Tesmeri aradım 29'undan önce açıklanma ihtimali yok dedi.
Öyle soylediklerine bakma. Ozel smmm sınavı içinde 29 unda aciklaniyor diyorlardi 23 unde açıklandı. Tesmeri bende aradim sırada 7 kisi vardi bekleyen kapadim. Tesmerin telefonları çok yoğun.

Ben de sabahtan beri ariyorum siraya koyuyor sonra da kimse acmiyor.yigilma var galiba.yani cumaya kadar mi bekleyecez.butun sinavlar aciklandi bir biz kaldik

Bende tam 15 dk bekledim telefona cevap verilmesi için ama çıkan kişi böyle dedi. Zaten bugün açıklanacak olsa aramalara başlarlardı

Tesmer son sinavlarda 17.30 dan sonra veya hafta sonlarinda cumartesi günleri sinav sonuçlarını açıklıyor. Bence nedeni o anin sıcaklığı ile herkes telefona sarilip tesmeri, ismmmo yu veya turmobu telefon yagmuruna tutmasin diye. Bu konu ozellikle dikkatimi çekiyor son sinavlarda. Ayrica son yonetmelik ile halen birçok şey belirsiz. Halen neden açıklama gelmiyor anlamış değilim. Durum bu olunca tesmer de telefon yilgilmalari hic durmayacak. En büyük sıkıntıyı bizlerle birlikte kendileri çekecek.

Aynı gün içinde öğlenden önce başlıyorlar aramaya. 4 Yada 5 buçuktan sonrada herkese için sisteme yüklüyorlar