28-29 Haziran 2014 Tarihinde Yapılan SMMM Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Nihayet Tesmer' e ulaştım. Sınav souçlarıyla ilgili maalesef cuma açıklanır bilgisini verdiler.Bunun dışında iyi bir duyumda aldım Yeni Sınav yönetmeşiği çok büyük ihtimalle 2015 yılında geçerli olacakmış. Yani bizler SPK'dan muaf ocağız gibi görünüyor. Hani hayırlısı

Nihayet Tesmer' e ulaştım. Sınav souçlarıyla ilgili maalesef cuma açıklanır bilgisini verdiler.Bunun dışında iyi bir duyumda aldım Yeni Sınav yönetmeşiği çok büyük ihtimalle 2015 yılında geçerli olacakmış. Yani bizler SPK'dan muaf ocağız gibi görünüyor. Hani hayırlısı
Spk dan muaf olacaksak bu durumda yeni sinav haklarindan da muaf olacağız demektir. Duyumu nereden aldınız ne kadar guvenilir bir kaynak ?

İnanın ; tesmerden cımbızla laf alıyoruz. Bu hafta içinde yeni yönetmelikle ilgili gerekli açıklamayı yapacaklarmış. Sonuçlar ve sınav yönetmeliğiyle ilgili cumaya kadar bekliyeceğiz. , hakkımızda hayırlısı olsun

arkadaşlar hepimiz hukuk a okadar çalışıyoruz biliyor sunuz ki anayasaya aykırı, artı birşey varsa işler mutlaka ama geriye yürümezlik vardır birde o yüzden 1 yıl intibak süresinde muaf olucaz..tabi tesmer açıklasın daha net olur ondan sonra ama bence şu anda duyumlarla moralinizi bozmayın zaten sınav açıklanması bizi yeterince geriyor :D

arkadaşlar benim ilk girişimdi vergi maliyet hukuk ve meslek hukundan kalacağımı düşünüyorum.O yüzden sizler kadar heyecanlı değilim.umarım geçmeyi bekleyen tüm arkadaşlar kazanır ve kurtulurlar bu stresten.Belki erken olacak bu soru için ama bahsettiğim bu dört dersten kaldığımı düşünürsek sizce kasımdaki sınava 4'üne birdenmi hazırlanmalıyım yoksa dersleri bölerek 2 sine kasımda 2 sinede marttamı girmeliyim? tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var..

arkadaşlar benim ilk girişimdi vergi maliyet hukuk ve meslek hukundan kalacağımı düşünüyorum.O yüzden sizler kadar heyecanlı değilim.umarım geçmeyi bekleyen tüm arkadaşlar kazanır ve kurtulurlar bu stresten.Belki erken olacak bu soru için ama bahsettiğim bu dört dersten kaldığımı düşünürsek sizce kasımdaki sınava 4'üne birdenmi hazırlanmalıyım yoksa dersleri bölerek 2 sine kasımda 2 sinede marttamı girmeliyim? tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var..

Kesinlikle bölerek girin ben o hatayı yaptım şimdi kasımda son hakkım belki yeni yönetmelik 2015 de geçerli olursa dosyam yanacak.Kaç hakkınız var bilmiyorum ama bir bakmışsınız son hakkınız benim gibi

Inşallah aciklanir. Aciklansin artik. Ozel smmm sinavlari ozel olduğu icin sanirim erken aciklaniyor. Biz özel değiliz anlaşılan.

arkadaşlar öncelikle allah herkese sabır versin. Benim sınava ilk girişimdi denetim muhasebe ve analiz çok iyi geçti. Meslek hukuku ve hukuk sınavı orta şekerliydi. Maliyet ve vergiden pek umudum yok kısmetse kasım sınavında işi bitirmek istiyorum. Umarım herkes için hayırlısı olur

Arkadaşlar 10 dk önce görüştüm 29'undan önce açıklanma ihtimali yok dedi. Allah bildiği gibi yapsın bunları

Mali müşavirler odası yasal süre 60 gün bekleyin diyor. Valla sıkıldım artık bütün yaz geçtim mi kaldım mı diye beklemekle geçti

mesleğimi çok seviyorum :( .. tek ders maliyet .. hayalim bu sonuca bağlı ... ve son hakkımdı . Ya gecer bir kağıt verdim bişeyler yaptım.. geçersem herşey yeniden başlayacak..

benim ilk girişimdi bitter hanım 4-5 ders veririm gibi geliyor tabi kesin kalan dersler vergi ve maliyet