28-29 Haziran 2014 Tarihinde Yapılan SMMM Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Ben dün görüştüğüm de telefona çıkan kişi yasal süre 60 gün dedi. +20 olacağını zannetmiyorum o yüzden

Sonuc tesmer sayfasını yenilemekten is yapamaz hale geldim. Smmm sinav sonuclari haricinde herseyi yayinliyorlar.

Arkadaşlar açıklanma tarihi 29'u denmiş neden kendinizi strese sokuyosunuz, sayfa yeniliyosunuz anlamıyorum.
Rahat olun arada bir burayı kontrol edin yeter :)

Ağa” ile “Kâhya”, binmişler “fayton” türü bir arabaya, düşmüşler kasabanın yoluna!..
Giderlerken, “ağa”nın gözüne; çok affedersiniz üzerinden hâlâ buhar yükselen bir “manda boku” takılmış...
Durdurmuş arabayı, dönmüş “kâhya”ya:
“Kâhya” demiş, “Şu manda bokundan bir parmak yersen, bu at da, araba da, köydeki kâşane de, çiftlik de senin olacak!”
Nihayetinde, “kâhya” da bir insan... Bir an, “zenginlik hırsı”na kapılıp, almış bir parmak, götürmüş ağzına!..
“Tamam” demiş ağa;
“Mal varlığımın tamamı senin... Şimdi gel, sen buraya otur, arabayı ben süreceğim!”
Anlayacağınız, “rol”ler değişmiş...
Ağa olmuş “kâhya”, kâhya olmuş “ağa!”
Kasabaya “yeni sıfatları” ile varmışlar... Alışverişlerini yapıp, dönüşe geçmişler!..
Yine;
Kâhya ağanın yerinde, ağa da kâhyanın!..
Ne var ki; “kâhya”nın içi rahat değil!..
Ya köylü sorarsa, ya “bu serveti manda bokuna borçluyum!” demek zorunda kalırsa!..
Bu düşünceler içinde köye dönerlerken, gelmişler, “manda boku”nun yanına... “Çiçeği burnunda ağa” dönmüş “eski ağa”ya:
“Heeyy ağa” demiş, “Şundan, bir parmak da sen yer misin?”
Ardından eklemiş:
“Yersen, bana verdiğin her şey, yine senin olsun!”
Ağa, arabanın durmasını bile beklemeden atlamış aşağı!..
Gerisi malûm!..
Her şey eskisi gibi!..
Köye yaklaştıklarında, “ağa”, dönmüş “kâhya”sına...
“Köyden çıktığımızda ben ağaydım... Kasabaya indiğimizde sen ağaydın... Köye girerken, ben yine ağa, sen yine kâhyasın!..
İyi de; biz o boku niye yedik?”

bence profesör sorduğu sorunun içinde çıkamamıştır.

ve biz bu haltı niye yedik diye hayıflanıyodur::::::))))))

Arkadaşlar,
geçen dönem bu saatte kalmamış çoktan geçenler aranmıştı. Ağzımdan yel alsın ama sitede ki herkez mi kaldı ya, bi kişi aranmadı mı?

Bak buna çok güldüm... :) inşallah böyle bir şey olmasın. Maliyet tek dersim bitsin artık. Herkes için iyi sonuçlar gelir.

Bak buna çok güldüm... :) inşallah böyle bir şey olmasın. Maliyet tek dersim bitsin artık. Herkes için iyi sonuçlar gelir.

bu sınavda genel olarak benim düşüncem herkes kendi bildiklerinden birşeyler kattığı için mevzuat bir köşede sınıfta kaldı:) adamlar budurumda ne yapacaklarını şaşırdılar haliyle, kısmet umarım güzel sonuçlar gelir

Arkadaşlar,
geçen dönem bu saatte kalmamış çoktan geçenler aranmıştı. Ağzımdan yel alsın ama sitede ki herkez mi kaldı ya, bi kişi aranmadı mı?

İnanın ben her şeyi bekliyorum. Hazirlikliyim. Tek ders maliyet. Vergiden 80 bekliyorum. Belkide hepimiz kaldik :( Allah korusun ama halen neden aranmadik ya da aciklanmiyor anlamiyorum. En azindan gecen sinavda ki gibi aksam 17.30 da açıklanacaktır ibaresi bile bile yok duyurularda !!!

cuma günü açıklanacak dedilerse yarın aramalar olur cuma günü de açıklanır bir haftadan beri kendinize yaptığınız zulmü başkası yapsa adamı firavun ilan ederdiniz :)

İnanın ben her şeyi bekliyorum. Hazirlikliyim. Tek ders maliyet. Vergiden 80 bekliyorum. Belkide hepimiz kaldik :( Allah korusun ama halen neden aranmadik ya da aciklanmiyor anlamiyorum. En azindan gecen sinavda ki gibi aksam 17.30 da açıklanacaktır ibaresi bile bile yok duyurularda !!!

ben yarın sırf bu üçlü yüzünden işten ayrılıyorum vergi-maliyet-meslek