28-29 Haziran 2014 Tarihinde Yapılan SMMM Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Bana mesaj gelmedi. Niye akşam 9'a bırakırsın ki sonuç açıklamayı. Allah bildiği gibi yapsın bunları. Geçtiysek kaldıysak bilelim artık

Sayın meslek mensubu arkadaşlarımız,
sınav sonuçları akşam 9:00'da da açıklanmayacağız pazartesi sabah 10:00 siteden bakabilirsiniz.

Arkadaslar sinavi gecen ve maliyetten dehanin notlari ile dehanin 707 soru bankasindan olan varsa bana gönderebilir mi?
simdiden teşekkürler.

forumda bir arkadaş vardı. Cevap kağıdına ismini yazıp yazmadığını hatırlamıyordu. o arkadaş burada mı? ne oldu acaba?
Burdayım geçmişim mesaj geldi
O günlerde tesmeri aramıştım tesmerden dediler ki "Sıkıntı yok isim yazmasan bile biz eşleştiririz merak etme demişti" o yüzden biraz moralim düzelmişti
Ama sanırım zaten ismimide yazmışım işte sanırım sınav çok iyi geçince inanamamış ve kendi kendime panik yapmıştım
İnşallah herkes alır bu belgeyi

şok oldun şu an 15 puan alddigim yaziyor tamam yuzluk kagit vermedim ama hakki 15 de degildi inadina da olsa itiraz edecem

Yalnız adamlar iyi puan kırıyorlar, kötü geçenden kalacağımızı biliyoruz da, 90 lık 100 lük kağıtlara 55-60 vermeleri kanıma dokunuyor :mad:
Neyse geçtiğimize şükür diyelim, Zaten komisyonun kafa yapısını anlamak büyük mesele...

Yine analizden kalmışım, maliyet dahil hepsinden geçmişim.
Ben şunu çok iyi anladım. Hangi dersten korkuyorsam saçma salak bir nedenle o dersten kalıyorum. sınavda elim ayağım kilitleniyor , sıcak basıyor, titriyorum.

Betulcum Allah büyük dualarimizi eksik etmeyelim benim maliyet 3 hakkım vergi 4.hakkim sanada bolbol dua ederim canım benim olucak bu sefer

arkadaşlar bana bugun mesaj gelmedi moral sıfırdı fakat sınav sonuçlarına baktığımda kaldığım 2 dersten geçmişim ve tam 60 ortalamayı tutturmuşum.Başarılı yazıyor :)
ama içimde hala şüphe var geçen sınavlarda sonuçlar açıklandı geri çekildi değişti vs. inşallah bişey çıkmaz.Allahım şükürler olsun.allah herkeze nasip etsin.