28-29 Haziran 2014 Tarihinde Yapılan SMMM Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Arkadaşlar elimde Yurdakul Çaldağ ın maliyet muhasebesi kitabı var.İhtiyacı olan birine vermek istiyorum.

vergi notları

Isteyene vergi denetim finansal notlarini gonderebilirim bu notlar a calustim 74 88 85 aldim 4 kismetse bu donem artik

merhaba,

vergi notlarına benim de ihtiyacım var. son 1 hakkım ve 1 dersim kaldı. paylaşırsanız sevinirim. ama arkadaşların da dediği gibi smmm_yeterlilik'te ''74 aldıran notlar olarak'' paylaşırsanız hepimizin duasını alırsınız...

eywallah hocam sen de sonunda maliyet belasını başından def etmişsin hayırlı olsun.inşallah belgeyi aldık deyip yatışan geçenlerden olmayız

:) aynen hocam .. kesinlikle stajer arkadaşlarımın arkasında durmaya devam edeceğim.. söylenmez ama ciddi anlamda bu yeni çıkan tebliğle alakalı çalışmalarım oldu. çok ciddi mercilerle bu konun üzerine düşmeleri konusunda çalışmalarım oldu sonunda yasa çıktı.. hatırlarsanız bu türmobu tesmerei dilekçe yağmuruna tutalım konusunu açıp kitle olarakta yayılmıştık.

hatta arkadaşımın biri yapma adamlar seni tespit eder dosyanı yakar dediler ama ben biraz kanı deli akanlardanım umuumda değil .. sorun ben değilim madur olan binlerceyiz demiştim.. çok şükür maliyet dersinde korkuyordum ama kağıdıma da güveniyordum . Zor bir sınavdı ama sevdiğim bi konuydu sadece hocadan çok korktum diğer sınavlarda da kağıdım kötü değildi.

Velasıl kelam bitti .. asıl şimdi başlıyor. ;) .. mali müşavir nasıl olunur ben onlara göstereceğim.

saygılarımla ..

Son düzenleme:
:) aynen hocam .. kesinlikle stajer arkadaşlarımın arkasında durmaya devam edeceğim.. söylenmez ama ciddi anlamda bu yeni çıkan tebliğle alakalı çalışmalarım oldu. çok ciddi mercilerle bu konun üzerine düşmeleri konusunda çalışmalarım oldu sonunda yasa çıktı.. hatırlarsanız bu türmobu tesmerei dilekçe yağmuruna tutalım konusunu açıp kitle olarakta yayılmıştık.

hatta arkadaşımın biri yapma adamlar seni tespit eder dosyanı yakar dediler ama ben biraz kanı deli akanlardanım umuumda değil .. sorun ben değilim madur olan binlerceyiz demiştim.. çok şükür maliyet dersinde korkuyordum ama kağıdıma da güveniyordum . Zor bir sınavdı ama sevdiğim bi konuydu sadece hocadan çok korktum diğer sınavlarda da kağıdım kötü değildi.

Velasıl kelam bitti .. asıl şimdi başlıyor. ;) .. mali müşavir nasıl olunur ben onlara göstereceğim.

saygılarımla ..

Bu yeni yönetmeliğin çıkmasında kasım 2013 denetim sınavından sonra verdiğimiz tepkilerin payı olduğunu düşünüyorum ben de.umarım yakın zamanda adaletsiz olan şu yazılı sınav yerine test usulüne dönerler.

sİZ BU KİTAPTAN MI ÇALIŞIP GEÇTİNİZ SINAVDA?

Maliyet muhasebesi aslında zor değil fakat hoca soruyu o kadar karışık soruyorki anlayana kadar 15 dakika geçiyor birde işlem hatası yaptınızmı direk gidişata puan verdiği için kaldım.Bu sınavda da girmedim fakat tepkilerden dolayı gidişata da puan vermiş ve zaten bu sınavda geçen çok arkadaş oldu inşallah kasım ayında da gidişata puan verir ve geçeriz

sınavlara itiraz eden var mı ? Ben TEOS dan denedim bir halt olmuyor. Birde itiraz edip de sonucu değişen hiç olmuş mu bileniniz var mı hukuk tan 60-70 falan alırım diyordum bir baktım 40 :( ne güzel 7 de 4 olacaktı

sınavlara itiraz eden var mı ? Ben TEOS dan denedim bir halt olmuyor. Birde itiraz edip de sonucu değişen hiç olmuş mu bileniniz var mı hukuk tan 60-70 falan alırım diyordum bir baktım 40 :( ne güzel 7 de 4 olacaktı

Ben ilk girişimde 5 tanesini vermiştim ve Denetimle maliyet kalmıştı. biraz umutla itiraz ettim ama nafile, zaten değiştirmiyorlar da, çok şükür 2. girmemde bu dönem kalan iki dersi de verip belgeyi almaya hak kazandım.

Benim acizane tavsiyem itirazın boşa olduğu, çok önemli değil ama ders başı 25 TL ve bir de itiraz sonuçlarının açıklanması tarihine kadar ders çalışmamanız alehinize olan durumlar.

bence itiraz yerine sınav kağıdınızı isteyin nerde hata yaptığınıza bakın bir daha ki sınavda o yerlere dikkat edin derim itirazdan birşey cıkan görmedim şimdiye kadar:(:(:(

Sonuc degisen ertafimdakilerden hic olmadi.
ismmmo egitim sefi İsmet bey bana değişenler de oldu dedi. Olurda sinavi okuyan hoca puanlari yanlis toplamis olursa. Insanlik hali sonucta.

bence itiraz yerine sınav kağıdınızı isteyin nerde hata yaptığınıza bakın bir daha ki sınavda o yerlere dikkat edin derim itirazdan birşey cıkan görmedim şimdiye kadar:(:(:(

bence de sınava itiraz edeceğinize cevap kağıdınızı istemeniz her açıdan daha iyi olur.umut fakirin ekmeğidir misali itiraz edince itiraz sonucu açıklanana kadar iyi bir şekilde çalışamıyorsunuz o derse.ve %99 sonuç olumsuz olunca da ister istemez bir moral bozukluğu oluyor.onun yerine cevap kağıdınıza bakıp eksik yönlerinizi görmeniz hocanın nasıl cevap istediğini anlamanız daha yerinde olacaktır.