4-5 Aralık Yeterlilik sınavına itirazcılar

Ynt: 4-5 Aralık Yeterlilik sınavına itirazcılar

bil57 ' Alıntı:
04-05 Aralık 2010 SMMM Sınav Sonuçlarının açıklanma tarihi: 05.02.2011
İtiraz süresi son tarih: Sonuçlar açıklandıktan sonraki 15 gün
Tahmini itiraz süresi bitimi tarihi: 18.02.2011 ki bu tarihi de aşabilir
Bir sonraki sınav tarihi 12-13 Mart 2011
Bir sonraki sınav 12-13 Mart 2011 sınavı inetrnet üzerinden son başvuru tarihi 21.02.2011

Benim sorum şudur sınava başvurmak için ayın 21 ini beklemelimiyiz??

Biz başvurduk itiraz sonucu olumlu çıktı bu durumda ne olur??

Ayın 21i gelip çattı biz sınav başvurusu yapmadık ve 21inde tesmer sınav başvurusu süresini uzatmadı bu durum da ne olur???

Not: geçen dönem temmuz 2010 dönemi itiraz sonuçları açıklanana dek sınav başvurusu yapmamıştık
itiraz sonucun açıklayacağı güne kadar başvuru tarihini uzatmak zorundalar bence

başvuru tarihini uzatıyorlar o konuda şüpheniz olmasın

arkadaşlar benim aslında şu konuda şüphem var şimdi malum finansaldan kalan çok ve gerçekten yoğun bir itiraz olacak acaba bu itiraz sonuçları sınav tarihine kadar sonuçlanırmı çünkü bakın itiraz bitim süresi ile sınav tarihi arasında 1 aydan az süre kalıyor gerçekten çok büyük bir karmaşa bizi bekliyor

arkadaşlan itiraz etmek istiyonu bır derse ama nereye nasıl edeceğım bılmıorum ..yardımcı olursanız sevinirm..

katamaran ' Alıntı:
arkadaşlan itiraz etmek istiyonu bır derse ama nereye nasıl edeceğım bılmıorum ..yardımcı olursanız sevinirm..

tesmer online adresinden tc kimlik no ile şifreni yazarak itiraz edebilirsin....ama bunun için önce işbankasına ya da ing banka ders başına 15 tl vererek itiraz paranı yatırman lazım..sonrasında siteye girerek ders seçiyorsun...

itiraz etmen için tesmer on-line işlemlere önce üye olman lazım ayrıca ders başı 15 tl iş bankasına yatırman lazım dekont tesmerin sistemine düştükten sonra on-line işlemlerden itiraz edebilirsin.

bil57 ' Alıntı:
arkadaşlar benim aslında şu konuda şüphem var şimdi malum finansaldan kalan çok ve gerçekten yoğun bir itiraz olacak acaba bu itiraz sonuçları sınav tarihine kadar sonuçlanırmı çünkü bakın itiraz bitim süresi ile sınav tarihi arasında 1 aydan az süre kalıyor gerçekten çok büyük bir karmaşa bizi bekliyor

sınava 1 hafta kala açıklarlar sonuçları..geçenki gibi..başvuru süresini 2 kere uzatmışlardı..

Bugün Tesmeri aradım itirazlar 22 şubat son dedi 15 günde kağıtların okunma süresi olur dedi:)))şaka gibi

Başvuru süresi uzar ama bu sefer itiraz sonuçlarını bile yetiştiremezler yada gazlayalım gitsin hesabı okumadan aynı notları geri iade ederler. 15 gün okuma süresi olsa yahu sınavdan 3 gün öncemi ne açıklamaları lazım ki o da zaten abes olur

stonhand ' Alıntı:
Başvuru süresi uzar ama bu sefer itiraz sonuçlarını bile yetiştiremezler yada gazlayalım gitsin hesabı okumadan aynı notları geri iade ederler. 15 gün okuma süresi olsa yahu sınavdan 3 gün öncemi ne açıklamaları lazım ki o da zaten abes olur
Yok canım ne abest olacak , abest olurmu zaten her işi son dakka son saniyeye kadar bekletmek fısmerin kuruluş amacı :D