fonradar

4447 Sayılı Kanun Geçici 7.Madde (18-29 Yaş Teşviği)

Ynt: 4447 Sayılı Kanun Geçici 7.Madde (18-29 Yaş Teşviği)

kanuna göre öyle ama kanaatimce yeni işyeri sınıfına girmeli, ancak yinede sgk dan bununla ilgili görüş alabilirsiniz.

biz mevcut personelerimiz için %5 sgk teşvikinden yararlanıyoruz. yeni alacağımız işçi için 7.maddeye göre işveren prim teşvikinden faydalanacağız. diğer işçilerimizi yine %5 faydalanmaya devam eder mi?

oky ' Alıntı:
biz mevcut personelerimiz için %5 sgk teşvikinden yararlanıyoruz. yeni alacağımız işçi için 7.maddeye göre işveren prim teşvikinden faydalanacağız. diğer işçilerimizi yine %5 faydalanmaya devam eder mi?

Tabiki,diğer işçiler için devam eder.

arkadaşlar 4447 sayılı kanuna göre 2007-Temmuz 2008-Haziran işçi ortalaması baz alınıyor fakat bu kanundan faydalanırken sonraki aylarda işçi sayımızdaki azalma bu kanunu etkiliyormu? yani işçi ortalaması 3 diyelim benim toplamda 5 işçim var 2 sini faydalandırmışım ama ileriki tarihlerde işçi sayım ortalamanın altına düştü bu kanundan faydalanmamı etkiliyor mu yardımcı olursanız sevinirim. tşlker şimdiden

arkadaşlar merhaba,

öncelikle ben 01/07/2008 den 30/06/2010 tarihine kadar olan işe alınan personel sayılarını erkekde 18den büyük 29 kadar Kadın çalışanı da aynı şekilde çıkardım şimdi bu aşamada SGK ya mı başvuru yapmam gerekir ve hangi evraklarla gidilmesi gerekir indirimden faydalanmak için