5510 Seçim Ekranı Açılmış

• Konbuyu başlatan nane
  • Başlangıç tarihi
N

nane

Ziyaretçi
l_2.6.2008_13.2.45_972012.jpg

Vatana Millete hayırlı olsun.

Ynt: 5510 Seçim Ekranı Açılmış

Seçim açılmışta, "Tesvik 5510 HATA: class java.lang.ExceptionCICS Error: ECI_ERR_TRANSACTION_ABEND abend ..." hatasını veriyor. :(

evet aynı hatayı bendede veriyor. xml dosyası transfer ederek olmıcakmı bildirge verme işlemi yoksa tek tekmi giricez personelleri nasıl olucak bilgilendirirseniz sevinirim ???

üç günde bu hatayı bekleriz.bakalım karşımıza daha neler çıkacak??

bu arada boş durmayın.geçmiş borçlarım yok demeyin araştırın derim.

Siftah Bismillah. İlk bildirgeyi yaptım.

nane ' Alıntı:
Siftah Bismillah. İlk bildirgeyi yaptım.

xml transfer ederekmi yaptınız yoksa bi önceki ayın bilgilerini getirerekmi yaptınız bilgilendirirmisiniz

bir önceki dönemi göstermiyor, ben elle bir bildirge gönderdim indirimli çıktı, hayırlı olsun diyelim.

bende yaptım ama %5 i düşmeden kabul etmiş ne olacak şimdi bu iptal mi edecez yav bu ard 5510 diye bir seçim bana gelmedi arkadaşlar

Ankaradaki şubemizi borcu çıkmış. Ödeyebilmemiz için dilekçe istiyorlarmış. Ne alaka yahu?
Mecbur muyum dilekçe ile müracaat etmeye?

Benim ipc ler vardı itiraz etmiştim. Ne kabul ettiler ne de red ettiler. Şimdi borç gösteriyor.

ödemesini yaptım ama 2 gün sürermiş sisteme gecmesi ..

Gönderilen XML Dosya İçerisinden, Geçersiz Kanunu Olan Belgeler Çıkarılmıştır.
(05510 sayılı Kanun borcu olmayan işyerleri tarafından seçilebilir :)

hergün borcu yoktur yazısı alıyordum..bildirgeyi gönderirken 15 ytl borç çıktı..önce baktı memurda göremedim..şef buldu dondurulumuş borç varmışş...mahsup işlemi yapılacakmış...borç 98 den geliyormuş...öğleden önce gitmiştim daha yeni aldım tahakukuku düzeltmişler.. darısı başınıza ;D