fonradar

8-9 Temmuz SMMM Yeterlilik Sınavının Sonuçları Ne Zaman Açık

Artık açıklansada bitse şu bekleyiş. Bu kadar da olmaz artık. Net bir açıklamada yapmıyorlar. En azından bir gün ve saat belirtseler bu kadar
sıkıcı olmayacak.

kasım 2005 sınav döneminde sınav tarihinden 60 gün sonra açıklamışlardı çok sinir bozucu bir durum Allah Sabır versin arkadaşlar umarım beklediğinizden iyi sonuçlar alırsınız....

arkadaşlar benim bu hafta için pek umudum kalmadı! Tesmer kesin olmamakla birlikte bu hafta açıklanabilir diyor ama bence bu tepkileri yumuşatmak için söyleniyor

YA ANLAMADIĞIM BİR ŞEY VAR SINAV SONUÇLARI MEVZUATA GÖRE 60 GÜN İÇİNDE AÇIKLANMASI GEREKİYOR PEKİ AÇIKLANMADI (BUGÜN 65.GÜN) NE OLDU YANİ MEVZUAT DELİNDİDE. O ZAMAN MEVZUATA NE GEREK VARKİ. YA EN AZINDAN BİR AÇIKLAMA YAPILIR (ŞU ANDA TESMER.ORG DA BULUNAN SAÇMA AÇIKLAMA GİBİ OLMASINDA) ŞU GÜN AÇIKLAYACAĞIZDA BİZDE HERGÜN 15-20 DEFA TESMERE GİRMEYELİM ZATEN SINAV AÇIKLANSIN TEK DERSİM VAR GEÇERSEM BİRDAHA TESMERE GİRMEYECEĞİM.

YA AÇIKLANIYORMU ACABA SINAV SONUÇLARI ÇÜNKÜ TESMER ORG DA BULUNAN ONLİNE BAŞVUR BÖLÜMÜNE GİRİLMİYOR. BİLGİSİ OLAN VARMI

siteye neden girilemiyo bilmiyorum? bu konuda bilgisi olan varsa bizleri aydınlatırsa çok sevinirim! Allah sabır versin

Arkadaşlar ben sınav sonuçlarının olduğu bölüme girebiliyorum. Bence bu web sitesindeki kısmi bir arıza. Sonuçlar açıklanıyor olsa direk sonuçların olduğu bölüme giriş yaptırmaz ya da zorlanır. İnşaallah bugün açıklanır. Çok sıkıldımmmmmm........ :cry:

merhaba arkadaşlar,
yarım saattir bende deniyorum giremiyorum. Bugün Tesmer'i arayan var mı acaba. Onların verdiği cevaba göre açıklanıp açıklanmadığı belli olur.

ferdibuzakci' Alıntı:
YA AÇIKLANIYORMU ACABA SINAV SONUÇLARI ÇÜNKÜ TESMER ORG DA BULUNAN ONLİNE BAŞVUR BÖLÜMÜNE GİRİLMİYOR. BİLGİSİ OLAN VARMI

Hocam hiç sanmıyorum sunucunun meşgul edilmemesi için linki iptal etmişler büyük ihtimal haftaya kadar sonuçlar açıklanmaz bence

merhaba arkadaşlar
şimdi tesmeri aradım komisyonda henüz bekliyoruz diyorlar ama sanırım bu haftada böyle geçecek

Merhabalar; ya nasıl bu hafta da açıklanmaz ya, zaten kasım sınavına 2 ay kaldı.. Bir de Temmuz sınavına itiraz edecek arkadaşlarımız da olacak belki. Onların sonuçları da 15-20 gün sürüyor. Kasım sınavına nasıl çalışılacak peki. Bence kasım sınavını ertelemeleri gerekmektedir. Hele bu hafta açıklanmazsa kesin ertelemeleri gerek.. Bu ne ya çocuk oyuncağına çevirdiler işi. Muhasebe mesleğinin standartlarını yükseltmeye çalışırken başta hatayı sayın komisyon üyeleri yapıyorlar. Balık baştan kokar misali bizim bu meslek düzelirse ben değil de, üç aylık bir oğlum var nasip olursa büyüyünce o görür..

Neden net bir cevap vermiyorlar. İnsanı çıldırtıyorlar. Yeter artık. Komisyonda deyip başlarından savıyorlar.

odamız akademik oda olacakmış! mesleğin saygınlığı artacakmış! bunlar boş laflar arkadaşlar! önce adam olsunlarda yönetmelikteki en basit kurallara uysunlar! Adreste numara hatası olsa staj dosyasını yakıyorlar, stajı uzatıyorlar! Yönetmelikler sadece stajyerle uygulanıyor! İleride mesleği biz sahiplenecekmişiz? Böyle bir odada acaba hangi stajyer görev alır! 3,5 milyara ruhsat veriyorlar! stajyerleri bedavaya çalıştırıyorlar! Acaba kaçımız belgeyi aldıktan sonra odaya uğrayacağız?

komisyonda diyorlar. Allah rızası için bu konuyla ilgili birisi kesin bir cevap versin artık. yok mu sorumlu bir kişi.

hatice' Alıntı:
komisyonda diyorlar. Allah rızası için bu konuyla ilgili birisi kesin bir cevap versin artık. yok mu sorumlu bir kişi.
hatice hanım tesmer denen kurumun tek amacı satjyerlerden para toplamaktır ki meslek mensubları rahat rahat oda hizmetlerinden yararlansınlar! yoksa biz staj yapmışız sınav olmuş umurlarında değil! Birliğin gelirerinin kaçta kaçı tesmerden geliyo tahmini olan varmı?

Arkadaşlar sonuçlarla ilgili son durum nedir? Bilen var mı? Hala komisyonda mı acaba? Şu sonuçlar komisyondan çıksa bile yüreğime su serpilecek yani. Tüm arkadaşlardan rica ediyorum. Bilgi edinebilen olursa bizimle paylaşsın lütfen..

Hatice hanım, siz de oldukça heyecanlısınız. Bu gidişle sonuçları ilk siz öğreneceksiniz. [email protected] msn adresim hızlı iletişim kurmak isteyen arkadaşlarla tanışıp mesleki konularda yardım almak ve aynı zamanda yardım etmek isterim. Herkese hayırlı sonuçlar diliyorum.