Alomaliye 6.yaşında

a.makineci

Moderator
Forum Yönetimi
Kod:
6. Altın Yılımız

22 Haziran 2000 Tarihinde Yayın Hayatına Başlayan Sitemiz 6. Altın Yılını Kutlamaktadır. Hepimiz  İlk Günkü Amatör Ruhla Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz.  Sitemize Göstermiş Olduğunuz Büyük İlgi Sitemizi En Ön Saflara Taşımıştır. Daha Nice Yeni Yıllara Birlikte Yürümek Dileklerimizle, Herkese Teşekkürlerimizi Sunuyoruz. @lomaliye.com Ekibi.

Nice yıllara Alomaliye.

Asıl teşekkür , bizlerden sizlere

alomaliye.com ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

iyiki varsın alomaliye.com

saygılar.

Selamlar

Muhasebe dünyasında her kesime büyük hizmetleri olan, bilgi ve kaynak noktasında büyük boşluğu dolduran ve ilk göz ağrımız olan bu forumu bizlere sunan alomaliye yöneticilerine, emektarlarına teşekkürlerimizi sunarken hepberaber nice yıllara diliyorum

saygıyla

Alo Maliye sitesinin yetkililerini ve sitede emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Sayın Alo Maliye yöneticisinin ve ekibinin, başarılı çalışmalarını kutluyor; bilgi paylaşımları için teşekkür ediyorum.

Sevgili Alomaliye çalışanlarına ve beraber yürüyen tüm meslektaşlarıma;
asırlık çınar olmaları dileğimle, başarılarınızı kutlarım.

nice

Artık tek kaynağımız, bilgi hazinemiz, vazgeçemediğimiz sitemizin nice 6 yıllara, altın yıllara ulşması devam etmesi temennisiyle......Emeği geçen herkesi kutlarım..... Söz konusu anlamlı bu dönemi yaşarken, değişiklik ve değişimler beklerdim... Gerek dizayn konusunda gerekse aktivite konusunda mevcut kullanıcıları kaynaştırıcı, birleştirici etkinlikler vs. gibi...

Nice başarılara

Bizi bu platformda buluşturan alomaliye ekibine sonsuz teşekkürler.
nice nice yıllara....

Teşekkür

6. yılımızı kutlayan-kutlamayan tüm forumdaşlara teşekkür ederim.

Forum yöneticilerini ve bilgilerini paylaşan tüm meslektaşlarımı kutluyorum...

Nice yıllaraaa!!!! :D