Alomaliye Forumu Kaç Saniye Pardon Dakikada Açıyorsunuz!!!

heerdeem

Katkı Sunan Üye
selamlar

e-dilekçeme cevap geldi. tam sınav komisyon üyelerini yazıcam tam 5 dk sitenin açılmasını bekledim.

bütün şevkim kaçtı.

şimdi sevgili forumdaşlara soruyorum. sizler kaç dakika da alomaliye forumu açabiliyorsunuz. :cry: :cry: :cry:

sevgili forum yöneticileri. sizi size şikayet ediyorum...

lütfen sizinle buluşma sevincimiz, size kavuşma eziyetine yenilmesin!!

saygıyla

Re: Alomaliye forumu Kaç saniye pardon dakikada açıyorsunuz!

Problem yok.
Senin bilgisayar sisteminle alakalı olabilir.
Bende gayet hızlı ve güzel çalışıyor.

İyi Akşamlar.

Merhaba,

Sayın HRsource, Halil arkadaşımız haklı. Malesef Alomaliye forum geç açılıyor. Evden 512 kbp. hızla bağlanıyorum (ADSL ile), hız problemi yok ama işyerinden 56K ile bağlanıyoruz. 40 ile bağlantı gösteriyor ve ortak kullanım olduğu için malesef, dakikalarca beklemek zorunda kalıyorum. Bazı zamanlardada bağlantı hatası veriyor.

Sayın yetkililer bu konuda bir düzeltme, düzenleme yaparlarsa seviniriz. :)

Merhaba,
Heerdeem arkadaşımıza katılıyorum. Kişisel bir sorun değil. Ama şuan saat 23:44 ve beklemeden forum sayfası açıldı. Bu gün mesai saatleri içinde bir kaç kez denememe rağmen 512 Kb bağlantı hızı bile foruma mesaj yazmamı sağlayamadı. BhBPP hata mesajı verdi. Tamamen server ile ilgili bir hata mesajı olduğunu zannediyorum. Belki de aşırı yüklenme veyahut başka bir sebepten kaynaklanmış olabilir.

Sayın Forum Üyeleri,

Forumun hızlanması için çok yakında serverlarımızı güçlendireceğiz. Gecikmeden dolayı tüm üyelerden özür dileriz.

---
Alomaliye.com Forum Yönetimi

sayın forumdaşların görüşlerine katılıyorum.bende günlerden beri foruma girmekte zorluk çekmekteyim bazen ben forumdan konulara girmeden çıkmak zorunda kalıyorum.ama sayın admin iyileştirme çalışmalarının sürmekte olduğunu belirtmiş.herhalde beklemekten başka çaremiz yok
ama çalışmalar daha hızlı olursa daha iyi olur inancındayım.sayın ilgililerin
ilgilerinden dolayı teşekkür ederim

Merhabalar... Arkadaşlar bende size katılıyorum aslında ama bugün gayet hızlı çalışıyor nedense :) Sanırım düzeliyoruz. İyi çalışmalar...

stajer66' Alıntı:
arkadaşlar artık herhalde forumda biraz hızlanma var ha ne dersiniz

Sayın Stajer66,
Size Katılıyorum, Sanırım Sistem Server ında İyileştirme Yapıldı.
Bugün Foruma Daha Hızlı Girdim.