Ana Sözleşme Örneği, ?

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
Üyelik
6 Eyl 2006
Mesajlar
7,193
Konum
İstanbul
Arkadaşlar Promosyon işi yapacak bir şirket kuracağız.Ancak Promosyon ile ilgili bir ana sözleşme örneğine ihtiyacımız var.

Elinde böyle bir örnek olan varsa, gönderirse sevinirim.

Teşekkürler.
Kolay gelsin.
 
Üyelik
20 Haz 2005
Mesajlar
1,499
Konum
DİYARBAKIR
Ynt: Ana Sözleşme Örneği, ?

sn ZİNDAN;


REKLAM VE ORGANİZASYON
a. Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek..

b. Sesli ve ışıklı, görüntülü gösteriler yapmak, mevcut organizasyonlara katılmak. Her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak, yayınlamak, pazarlamak.

c. Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek. Yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının ajanlığını yapmak.

d. Reklam ajansı kurmak. Her türlü reklam işleri yapmak, reklam filmleri çekmek.

e. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. Promosyon ürünlerini fason olarak yaptırmak.
f. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü televizyon, radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş, afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak.

Kolay gelsin..
 
S

SİBEL

Ziyaretçi
Ynt: Ana Sözleşme Örneği, ?

1. Her türlü promosyon malzemelerini toptan veya perakende almak satmak pazarlamasını yapmak ithalat ve ihracatını yapmak,
2. Promosyon malzemesi olarak her çeşit tekstil malzemesi, hediyelik eşya, oyuncak, süs eşyası, muhtelif ev eşyası, bijuteri ürünleri , takı, dekorasyon malzemesi, muhtelif büro malzemeleri, plaj malzemeleri, züccaciye ürünleri, küçük ev aletleri, temizlik ve kozmetik malzemeleri toptan veya perakende almak satmak, pazarlamak, ithalat ve ihracatını yapmak
3. Promosyon malzemesi olarak alınan her çeşit ürünle ilgili mağazalar açmak, fuarlara katılmak, butikler açmak,
 
Üst