Bağımsız Denetim Sınavlarının Tarihi ne zaman.?

ayyuk

Katkı Sunan Üye
Bağımsız denetim sınavına girmek istiyorum siteye baktım ama başvuru tarihini göremedim yeni sınav için başvurular ne zaman başlıyor birde bu 125 tl ücret sadece 1 ders için değil tek sınav için değil mi şimdiden teşekkürler

Ynt: Bağımsız Denetim Sınavlarının Tarihi

ayyuk ' Alıntı:
Bağımsız denetim sınavına girmek istiyorum siteye baktım ama başvuru tarihini göremedim yeni sınav için başvurular ne zaman başlıyor birde bu 125 tl ücret sadece 1 ders için değil tek sınav için değil mi şimdiden teşekkürler

3 ders 125 tl.
Büyük ihtimal Mart sonu sınav olur. Şubat ayında başvuru tarihini, sitesin de ilan ederler.
başarılar..

Ynt: Bağımsız Denetim Sınavlarının Tarihi ne zaman.?

merhaba,
13-14 martta yapılma ihtimali varmış.

Sayın izmirsmmm ders notları alacağım bir dershaneden sizce kitap da almam gerekir mi siz hangi kaynaktan çalışıyorsunuz

ayyuk ' Alıntı:
Sayın izmirsmmm ders notları alacağım bir dershaneden sizce kitap da almam gerekir mi siz hangi kaynaktan çalışıyorsunuz

merhaba,
şu anda bir kaynak almadım.Türmobun sınav ilanı da çıkınca kararsız kaldım. Türmob sınavı ders notlarını kendisi verecekmiş.

Dersane notları İstanbulda ki kurstan sanırım.Notlara bakabildiniz mi? Notları görmediğim için ayrıca kitap gerekir mi bilemiyorum.Forum da gazi yayınlarının spk bağımsız denetim kitabı öneriliyor.
Aslında Odalar da kurs düzenlemeye başladı.Odalar notlarını verir mi bilemiyorum.Odalar da spk için kurslara gidenler bu forumda da vardı.Belki onlar yorum yapabilir.

iyi günler,

Spk dami ders basi 125 tl peki turmob un sinavinin ucretini biliyor musunuz