Bdp Programı İle Kdv Beyannamesi Gönderimini Nasıl Yapabilirim ?

Merhaba, bir firmamızda oluşturduğumuz yüklenilen kdv listesinde yaşadığımız bir problemden ötürü kdv beyannamelerinde düzeltme yapacağız.Eski versiyondan kabul ettiği için program bdp ile gönderim yapmam gerekiyor. Bdp programıyla gönderimi nasıl yapabilirim?

Anladığım kadarıyla geçmişe dönük kdv düzeltmesi yapacaksınız.
BDP açın - dosya - yeni(önceki versiyonlar)
Düzeltmek istediğiniz döneme ait kdv beyannamesini açın ve gerekli yerleri doldurun

Bdp programından manuel olarak yapmanız gerekiyor.Excelden veri aktarma olayı var ama çok daha zor olur sizin için

Merhaba benim de BDP programı ile ilgili bir sorunum var rica etsem yardımcı olur musunuz?
BDP programını yüklediğimde mali mühürün java sı bozuluyor her şey birbirine giriyor. anladığım bir konuda değil 🙂 bende BDP kullanmıyorum mali mühüre bişey olacak diye ödüm kopuyor 🤭sizlerde de bu tarz bir sorun oluyor mu? sorun bilgisayardan mı yoksa programlardan mı kaynaklıdır acaba?

BDP ile ilgili geçmişte çok problem yaşadığım için detaylı araştırmalarım sonucu çözümü bulmuştum.
Aşağıdaki linkte neler yapmanız gerektiği anlatılıyor.Öncelikle bdp ve java yüklü ise bunları silmeden bir deneyin.Eğer sonuç alamazsanız bu programları silip linkte verilen şekilde tekrar indirin

Merhaba
Sayın yildizomer'in belirttiği yöntemle çözemezsiniz,haber verin.Başka alternatifler deneriz.

BDP ile ilgili geçmişte çok problem yaşadığım için detaylı araştırmalarım sonucu çözümü bulmuştum.
Aşağıdaki linkte neler yapmanız gerektiği anlatılıyor.Öncelikle bdp ve java yüklü ise bunları silmeden bir deneyin.Eğer sonuç alamazsanız bu programları silip linkte verilen şekilde tekrar indirin
Teşekkür ederim ilginiz için deneyeceğim.