Bedeli ödenen faturalar...

operatörümüz tarafıdan gönderilen vınn modemin faturası farklı bir firmadan tarafımıza düzenlenmiş fakat ödemeside operatör tarafından ödenmiş ve faturada belirtilmiş.Bizi bağlayan bir durum söz konusu değil diye düşünüyorum.sizce_? teşekkürler....

Ynt: Bedeli ödenen faturalar...

hayır ödeme yapılmayacak.Farklı bir cihazda da borç operatörünüze temlik edilmiştir diyor.Borçun Temliki

Tamam o zaman,bazı operatörlerin kampanyası oluyor,fatura farklı firmadan kesiliyor ve her ay operatör olan firma fatura ediyor onun gibi mi diye sordum.

selcukciftci ' Alıntı:
hayır biz hiçbir bedel ödemeyeceğiz.
GSM operatörünün faturasını dikkatle incelediğinizde modem ücretinin kesildiğini görebilirsiniz. Temlik sözleşmesinde .... ayda tahsil edilecektir diye bir ibare vardır. Bizde bu şekilde telefon aldık faturası KVK dan geldi. Ben kvk yı alacaklandırdım. GSM faturası geldiğinde de taksitleri kvk nın borcuna atıyorum.

bulent249 ' Alıntı:
selcukciftci ' Alıntı:
hayır biz hiçbir bedel ödemeyeceğiz.
GSM operatörünün faturasını dikkatle incelediğinizde modem ücretinin kesildiğini görebilirsiniz. Temlik sözleşmesinde .... ayda tahsil edilecektir diye bir ibare vardır. Bizde bu şekilde telefon aldık faturası KVK dan geldi. Ben kvk yı alacaklandırdım. GSM faturası geldiğinde de taksitleri kvk nın borcuna atıyorum.
evet bizde aynı uygulamayı yaptık