Bilançoların Bakanlığa Gönderilmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

husok

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar bilançolarınızı bakanlığa gönderiyormusunuz? bunun bir yaptırımı varmı?

Ynt: bilançoların bakanlığa gönderilmesi

Sorunuz çok yetersiz. Hangi bakanlığa neden dolayı?

Ynt: Bilançoların Bakanlığa Gönderilmesi

Soruyu anlayamamanızı tecrübesizliğinize veriyorum genç arkadaşım. eğer elinizde bir sermaye şirketi sözleşmesi varsa dikkatle okumanızı tavsiye ederim. örnek;
BİLANÇOLARIN BAKANLIĞA GÖNDERİLMESİ:
MADDE 13: Her sene tanzim olunan bilanço kar ve zarar hesaplarının tasdikli iki nushası ortaklar kurulu toplantısından itibaren bir ay içinde SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI?na gönderilecektir

iyi çalışmalar.

Siz havada bir soru sorarsanız başka nasıl bir cevap bekliyordunuz? Burada asıl tecrübesiz olan sizsiniz. Ülkemizde bir çok bakanlık bulunmakta ve çalışılan sektöre göre çeşitli bakanlıklar çeşitli zamanlarda çeşitli bilgi ve belgeleri isteyebildikleri gibi kanuni zorunluluk gereği belli periyotlarla da bilgi/belge verilmektedir.

Genel Kurul yapıldığı zaman komser zaten alıyor. Bakanlığa gönderilmiş oluyor.

Turko arkadaşım, niye alınganlık yapıyorsun, bir şirket sözleşmesi okumadıysanız bunu ne ile ifade edeyim size.. bilanço diyorum , çeşitli belge bilgi demedim,iyi okuyun mesajımı. sakin olun. burası münakaşa yeri değil. edep lütfen.

Hem soruyu eksik yazıp hem üste çıkmaya çalışmak bu olsa gerek. Bilanço sadece bir bakanlığa mı veriliyor? Tanımadığınız kişi(ler) hakkında genç/yaşlı tecrübeli/tecrübesiz gibi kavramları kullanırken iyi düşünün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...