Bilecik Oda Sekreteri Osman ÇOLAK Vefat Etti

BİLECİK ODASININ AÇILIŞINDA TANIMIŞTIK OSMANI,GENÇ VE DİNAMİK BİR ARKADAŞIMIZDI ANİ ÖLÜMÜ TÜM CAMİAMIZI ÜZDÜ
SAKARYA ODASI MESLEK MENSUPLARI ADINA BAŞSAGLIĞI DİLİYOR AİLESİNE VE YAKIN ARKADAŞLARINA SABIR DİLİYORUZ.
ALLAH RAHMET EYLESİN,
SAKARYA ODA BAŞKANI SELATTİN ÇAKIRSOY

Aklı başında olan insan ne dünya ümurundan kazandığına mesrur ne de kaybettiği şeye mahzun olmaz. Zira dünya durmuyor dönüyor.İnsan da beraber dönüyor.Sen de yolcusun.
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

işte bütün mesele bu: baki olmayan bu fani gök kubbe altında hoş bir seda bırakmak. gerisi boooş.

Allahtan kendisine rahmet, yakınlarına sabır diliyorum..

sevgiyle..

Sayın Çolak'a ALLAH'tan Rahmet,Kederli ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum.Mekanı cennet olsun.Allah Günahlarını affeylesin.

tüm meslek camiasının başı sağolsun.merhuma allahtan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum

Merhaba ;

Evet sevgili meslekdaşlar , ben Bilecik Odasının bir üyesiyim.

Sevgili Osman'ı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

1.8.günü tatil için Kemer'e gidiyor 2.8.günü öğlen saatlerinde otel havuzunda ölmüş halde bulunuyor.

Dün de defnettik. İşte hayatımızın özeti. Sadece iki satır.

Allah nur içinde yatırsın. Eşine ( 1.5 yaşında bir de kızı) yakınlarına tekrar başsağlığı diliyorum.

Acımız büyük.

NOT : Oda yetkililerinden aldığım bilgiye göre Antalya Oda mensuplarının olağanüstü bir ilgisi olmuş. Onlara da sonsuz teşekkürler.

Sayın Muhasebe ve Sayın Bilecikli Meslektaşlar,

Başınız sağolsun.....
Acı büyük gerçekten de.....Eşine ve minicik kızına Allah sabır versin.....Acılarını paylaşıyor, merhuma Allah'tan rahmet diliyorum.
Antalya Odası mensuplarına da destekleri için teşekkürler....

........

tekrar baş sağlığı diliyorum ve antalya odasının bir üyesiyim. odamızın bu şekılde yardımlaşması benı çok gururlandırdı. birlik beraberlik budur işte.

SEVGİLİ KARDEŞİMİZE ALLAH' TAN RAHMET VE AİLESİNE DE BAŞSAĞLIĞI VE METANET DİLİYORUM.........

TAZİYE :(

OSMAN ÇOLAK I KAYBETMENİN ÜZÜNTÜSÜ İÇİNDEYİZ.
MEKANI CENNETTİR İNŞALLAH AİLESİNE ALLAHTAN SABIR GERİDE KALANLARA SAĞLIK VE SIHAT VERSİN ...............

KÜTAHYA DAN İBRAHİM KARDAŞ.
BİLECİKTEN FATİH ÖZTÜRK & VİLDAN GÖKKAYA

Sayın Bilecikli Meslektaşlarım;

Eşinin,küçük kızının (Benim de 2,5 yaşında bir kızım var.) ve siz sevenlerinin başı sağolsun ve ALLAH sabırlar versin.Merhuma
ALLAH'tan rahmet ve mekanının CENNET olmasını diliyorum.

Tüm meslektaşlarım lütfen kendinize çok iyi bakın.

Saygılarımla,

Mustafa DİNÇ
S.M.

merhaba,

Sayın Çolak'a Allah'tan rahmet (mekanı cennet olsun), kederli ailesi ve Bilecik Odasının başı sağolsun.

Saygılarımla,

Melek

Bende sayın çolak'a allah'tan rahmet .kederli ailesine ve tüm meslektaşlarımızın özelliklede bilecikli meslektaşlarımın başı sağolsun.ailesinede sabırlar diliyorum