Biz muhasebecileri seven varmı sizce?

canan

Katkı Sunan Üye
arkdaşlar hadi hayırlısı bs ba 2500 düşüyormuş? siz ce ne olacak bizim bu durum?

bizi seven varmı

unutmadan ceza değil sınır 8000 den 2500 cezasıda 500 düşeçekmiş gülermisin ağlarmısın....

Ynt: Vergi Dairesi: 5 / Türmob: 0

Öncelikle sınır 8000 değil, 5000 TL.
Ayrıca nerden aldınız bu bilgiyi?

Ynt: biz muhasebecileri seven varmı sizce

ankara odasında ki meslektaşlar dan duydum doğrusu varmı bence bekleyelim görelim taslakhazırlanıyormuş.

Ynt: Biz muhasebecileri seven varmı sizce?

sn zindan ben inanıyorum artık çıkacağına ! siz biliyormusunuz benim müşterim var vergi dairesine açılış yapacam noterde defterini tasdik yapamıyorum. Neden diyeceksiniz noter bilgileri görmediğinden. Vd açılışı yapacak noter sonra defteri tasdik edecekmiş .... 406 tb göre eee .... defter tasdik etilmediğinde geçersiz sayılacak şimdi bunu ankara ile görüştüm bekleyin açılış vermeyin dediler.
Ben bu yasanında çıkacağına inanıyorum.

güzel 1 nisan şakası yapmışlar size...

Aslında benim çok da umurumda olmaz 2.500,00-TL hatta 1.000,00-TL olması.Naylon fatura kesen üçkağıtçılar düşünsün.Hepsi 5.000,00-TL nin altında fatura keseceğiz diye kıvranıp duruyorlar.
4.990,00-TL
4.750,00-TL .. vs... hep böyle.

Bence düşsün düşebildiği kadar...

bide serbest meslek ve 2.sınıflarda b formu çarprazına alınmalı..

konu baslıgıyla ıcerıgı arasında alaka mı yok ben mı kacırdım?

neyse, sn Cevdet bey çıkarsa tebliğ o zaman düşünürüz konu başlığının ilgisini. Ama gerkçekden işimiz hata yapmayı af ettirmeyecek duruma geldi herkese iyi çalışmalar.

Zaza Dayı: Cevher bu beni sevmiiiyyy..

Cevher: Seni sevmeyen ölsün dayı..

:)