fonradar

Bölge Çalışma Numaranızı İnternetten Bildirin...!

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
e-bildirgede kullanıcı işlemlerinin altında.Güncelleme kayıt silme de yapılabiliyor.

bc1ie0.jpg

Aynı şekilde kullanıcı işlemlerinin altından nace kodunuzuda yaptığınız mesleğe göre güncelleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Ynt: Bölge çalışma numaranızı internetten bildirin...!

aydın bölge müdürlüğüne dosya açıyoruz, eğer postada veya mükellefçe kaybedilmemişse numarayı alabiliyoruz ama bunun dışında telefonla numarayı öğrenemiyoruz verdikleri cevap gelin buradan elden alın aradaki mesafe 230 km ek1 ve ek 2 yi her ay numararam tarafıma ulaşmadığından numarasız gönderiyorum diye dilekçe ekinde veriyorum. görünen o ki ek1 ek2 den kurtulamadığımız gibi birde numara almaya yol yapacağız.

http://forum.alomaliye.com/index.php?topic=21003.0
daha önce konusu geçmişti bunun. bence bunu ek-1 ek-2 ler 15 ine kadar bildiriliyor ya, ayın (yeni sistemde) 23 üne kadarki zaman dilimi içinde bildirgesini vermeyenlerin 8 günük zamanda çıkışları kontrol etmek çift yönlü.

Ek-1/2 ve işkur bildirimlerinin kaldırılması için ön hazırlık. Sistem oturunca gerekli kanuni düzenlemelerde yapılarak inşallah bizleri bir nebze rahatlatacaklar.

peki ama nasıl bölge numarasını oraya nasıl yazacan 12 haneli bi numara da hangisi meslek kodu hangi kısım sıra no birinci bölümme 4 haneli bi numara 2. bölüme 6 hanelii bi numara ben ilk dördü 1.kısma kalan 6 rakamı 2.kısma sonada il kodunu yazdım ama bilgileri getir dediğimde bişe gelmio

ESRABEN ' Alıntı:
peki ama nasıl bölge numarasını oraya nasıl yazacan 12 haneli bi numara da hangisi meslek kodu hangi kısım sıra no birinci bölümme 4 haneli bi numara 2. bölüme 6 hanelii bi numara ben ilk dördü 1.kısma kalan 6 rakamı 2.kısma sonada il kodunu yazdım ama bilgileri getir dediğimde bişe gelmio
çalışma bakanlığı bölge çalışma müdürlüğüne verilen iş yeri bildirgesinde yazar numaranız. Ayrıca ek1 ek2 belgelerinde de mevcut. o kutucuklardaki şekle göre dolduracaksınız.

ok hallettim . bu sseferde bu nace kodunu güncelleyemiyorum.aşagıdaki listeye tıklıyorum bilgileri getir diyorum kaydet güncelle falan diyorum ama yeni nace kodunu girrmediniz diye bi r yazı çıkıyor

ilk önce seçip daha sonra kaydet demeniz gerekiyor seçtiğiniz yerde gölgeleme işareti olacak güncelle kaydet var sağdaki ona tıkladığınızda günceller.

sn ESRABEN;
hallettim dediniz..nasıl yaptınız bizide bilgilendirseniz..12 hane üzerinde bende takıldım..olmuyo.