Bu Kitabı Almaya Değer mi ?

Merhaba arkadaşlar, araştırma yaparken bir kitap buldum internette.
Baya detaylı açıklamalı, uygulamalı ve faydalı bir kitap gibime geldi
Yalnız fiyatı çok pahalı, almalı mıyım değer mi sizden fikir almak istedim. (Stajımın bitmesine 6 ay var ve çok fazla bilgi eksikliğim var)
Her gün sabah akşam metroyla 1er saat yolculuk yapıyorum hani her gün 5-10 sayfa okusam eksiklerimi giderebilir miyim, kitabın ne ölçüde bana faydası olur, bi fikir beyan ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler "Muhasebecinin El Kitabı (Uygulamalı), E.Öğr.Gör. Nurten Örnek | Muhasebe Kitapları"

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yalnız fiyatı çok pahalı, almalı mıyım değer mi sizden fikir almak istedim. (Stajımın bitmesine 6 ay var ve çok fazla bilgi eksikliğim var)
Her gün sabah akşam metroyla 1er saat yolculuk yapıyorum hani her gün 5-10 sayfa okusam eksiklerimi giderebilir miyim, kitabın ne ölçüde bana faydası olur, bi fikir beyan ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
kitabın "Muhasebecinin El Kitabı (Uygulamalı), E.Öğr.Gör. Nurten Örnek | Muhasebe Kitapları"

Üstad bana o siteden mail geliyor ve o kitap için de mail geldi. Bende alıp almamak arasında kaldım. Alıp tavsiye edeni de görmedim ve direk almak da istemedim. Dışarıdan güzel bir kitaba benziyor gibi ama sizin gibiyim şuan :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler üstad. o kararsızlık evresini geçemedim hala :) her gün bir konu bulup yazıcıdan çıkarıp okuyorum ama öyle de çok meşakkatli oluyor ve kağıt israfı çok oluyor..

Merhaba,

Banada mail geliyor sürekli, bende sizler gibi kararsızım. Fiyat yüksek, öneren kimse de yok.

Alıp faydasını gören birileri yorum yapabilirlerse bizlerde alabiliriz.

Her gün sabah akşam metroyla 1er saat yolculuk yapıyorum hani her gün 5-10 sayfa okusam eksiklerimi giderebilir miyim, kitabın ne ölçüde bana faydası olur, bi fikir beyan ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler "Muhasebecinin El Kitabı (Uygulamalı), E.Öğr.Gör. Nurten Örnek | Muhasebe Kitapları"

Merhaba
Staj bitirme sınav için mi düşünüyorsunuz kitap yoksa genel bir muhasebe kitabı mı?

istemiş olduğunuz kitap bende bulunmaktadır.
içindekiler bölümünün resmini çekip size gönderebilirim. hani konu başlıkları veya içerisinde ne olup olmadığını gördükten sonra karar vermiş olursunuz.

Üstad burada paylaşabilir misiniz bilmiyorum ama yapabilirseniz çok memnum olurum. Teşekkürler..

istemiş olduğunuz kitap bende bulunmaktadır.
içindekiler bölümünün resmini çekip size gönderebilirim. hani konu başlıkları veya içerisinde ne olup olmadığını gördükten sonra karar vermiş olursunuz.

Merhaba çok memnun olurum ama arkadaşın dediği gibi burada paylaşmanız mümkün mü herkes görsün?

Sayın Arkadaşlar,

Naçizane tavsiye. Kitap kıymetli bir şeydir tabi ki ancak siz neyi öğrenmek istiyorsanız önce ona karar verin. Bu tür kitapların satıldığı kitap evlerinden birinden içeri girin ve kitapları inceleyin, anlatım / şekil / bilginin paylaşım ve anlatımı ile ilgili olarak inceleyin ve sizin aradığınız olup olmadığına böylece karar verin. Benim veya bir başkasının size çok iyidir diye tavsiye ettiği bir kitap aslında hiç aradığınız kitap olmayabilir.

Sayın Arkadaşlar,

Naçizane tavsiye. Kitap kıymetli bir şeydir tabi ki ancak siz neyi öğrenmek istiyorsanız önce ona karar verin. Bu tür kitapların satıldığı kitap evlerinden birinden içeri girin ve kitapları inceleyin, anlatım / şekil / bilginin paylaşım ve anlatımı ile ilgili olarak inceleyin ve sizin aradığınız olup olmadığına böylece karar verin. Benim veya bir başkasının size çok iyidir diye tavsiye ettiği bir kitap aslında hiç aradığınız kitap olmayabilir.

Üstadım dediğinize tamamen katılıyorum yalnız bu kitabı internette görüp, şahsen piyasada da bulamadığım için alıpta kullanan birinin kitap hakkındaki düşüncesini almak istedik.

Sayın Arkadaşlar,

HUD derneğinin ( Hesap Uzmanları Derneği ) kitaplarına bakın son derece başarılıdırlar yerleri de karaköyde.

Sayın Arkadaşlar,

HUD derneğinin ( Hesap Uzmanları Derneği ) kitaplarına bakın son derece başarılıdırlar yerleri de karaköyde.

Üstadım haklısınız, 3 tane aldım, tek eksikliği kitapların arkasında indeks olmayışı. Ayrıca İstanbul da değilim, kargoyu kendileri karşılıyor.

Üstadım haklısınız, 3 tane aldım, tek eksikliği kitapların arkasında indeks olmayışı. Ayrıca İstanbul da değilim, kargoyu kendileri karşılıyor.

Sayın ferruh,

Konu özellikli kitaplar olduğu için baş taraflarında konu ayrım ve başlıkları vardır, bu tür kitaplarda genellikle kelime indeksi bulunmuyor.