Çalışmazlık Ödeneği Hakkında

GülsümD

Katkı Sunan Üye
Merhabalar,

Üniversite hastanesinden 18-21 Mart tarihlerini kapsayan 4 günlük rapor alan personelimiz var, bununla ilgili olarak internetten vizite kağıdını ve çalışmazlık belgesinin girişini yaptım.. bunun dışında yapmam gereken herhangi bir şey var mı? kişinin ödemeyi alıp alamayacağını işgöremezlik ödeme görmeden mi takip etmem gerekiyor. :-\

Teşekkürler,

Ynt: Çalışmazlık ödeneği hakkında

GülsümD ' Alıntı:
Merhabalar,

Üniversite hastanesinden 18-21 Mart tarihlerini kapsayan 4 günlük rapor alan personelimiz var, bununla ilgili olarak internetten vizite kağıdını ve çalışmazlık belgesinin girişini yaptım.. bunun dışında yapmam gereken herhangi bir şey var mı? kişinin ödemeyi alıp alamayacağını işgöremezlik ödeme görmeden mi takip etmem gerekiyor. :-\

Teşekkürler,

Üniversite hastanesinden 18-21 Mart tarihlerini kapsayan 4 günlük rapor alan personelimiz var, bununla ilgili olarak internetten vizite kağıdını ve çalışmazlık belgesinin girişini yaptım.. bunun dışında yapmam gereken herhangi bir şey var mı?

yok

kişinin ödemeyi alıp alamayacağını işgöremezlik ödeme görmeden mi takip etmem gerekiyor.

yok ödemeyi görüntüleme sadece personeliniz en yakın P.T.T şubesine gidip T.C kimlik no su ile parasını çeker

ferhat

Ynt: Çalışmazlık Ödeneği Hakkında

Ben girişini bugün yaptım tahminen kaç gün sonra postaneden personel parayı alabilir bilginiz var mı acaba?

Çok teşekkürler,

gülsüm

Şuanda onaylanıp onaylanmadığı gözükmüyor.. acaba kaç gün içerisinde belli ???

Peki üniversite hastanesinden alınan raporun SGK'ya onaylatılması gerekiyor mu?

bildiğim kadarıyla onaylatılması gerekmiyor.
hergün düzenli olarak kontrol edin sgk nın sitesinde tc kimlik no ve ya sicil numarasını girerek deneyin.
rapor bitiminden 15 gün sonra raporlar genelde onaylanıyor.

az önce beden sgk ile görüştüm üniversite hastanelerinden alınan raporların onaylantılması gerekmiyor dediler..

Bilgi paylaşımızın için teşekkürler,