fonradar

Çalıştığım İş Yeri Fesih Olursa Tazminat Alabilir miyim?

01.08.1998 tarihinden itibaren bir dernekte sigortalı olarak çalışıyorum. Sigortam kesintisiz ve düzenli olarak ödenmekte. Çalıştığım Derneğin işlevini yitirip fesih olma ihtimali var. Yani işyeri kapanabilir.Bu durumda kıdem tazminatı alabilirmiyim.

Ynt: çalıştığım işyeri fesih olursa tazminat alabilirmiyim?

Hem kıdem hem de ihbar hakkınız var.

cevabınız için çok teşekkür ederim. Bunların hesabını yapabileceğim güvenilir bir site varmı acaba? Şimdiden sağolun.

erhan17 ' Alıntı:
cevabınız için çok teşekkür ederim. Bunların hesabını yapabileceğim güvenilir bir site varmı acaba? Şimdiden sağolun.

nasıl yani güvenilir burası güvenilmez bir sitemi burdada var o bilgiler (pratik bilgilere bakın)

Çalıştığınız her yıl için bir aylık brüt ücretiniz kadar kıdem

8 haftalık da ihbar hakkınız var

.
akin94k.t.m.l. ' Alıntı:
erhan17 ' Alıntı:

nasıl yani güvenilir burası güvenilmez bir sitemi burdada var o bilgiler (pratik bilgilere bakın)

Çalıştığınız her yıl için bir aylık brüt ücretiniz kadar kıdem

8 haftalık da ihbar hakkınız var

Bazı siteler varki aylık bürütü , kümülatif vergiyi giriş ve çıkış tarihini yazıyorsun sana alabileceğin tazminatların miktarını veriyor.Ben bu tip sitelerden bahsetmiştim.Ve bu sitenin güvenilir olduğunu ; Profilimde yaşımı ,cinsiyetimi,yaşadığım memleketi ve e-mail adresimi yazarak kanıtlamaktayım.