Cevap Kağıdına İsim Yazmamanın Sonucu Ne Olur ?

SerhanSerhan

Tanınmış Üye
Tek dersim denetim di ve bu sınavda yani 2014-2 sınavda 80-100 bekliyorum ancak sanki cevap kağıdına isim yazmadım gibi aklıma geliyor
- İsim yazmamış olsam hoca yapıştırırken farketmezmiydi?
- Diyelim isim yazmamışım ve öyle kağıt yapışmış o zaman sonuç ne olur (Ancak yoklama kağıdına imza atılmış) İtiraz etme hakkım varmıdır?
Panik atak oldum sonunda

Tek dersim denetim di ve bu sınavda yani 2014-2 sınavda 80-100 bekliyorum ancak sanki cevap kağıdına isim yazmadım gibi aklıma geliyor
- Diyelim isim yazmamışım ve öyle kağıt yapışmış o zaman sonuç ne olur (Ancak yoklama kağıdına imza atılmış) İtiraz etme hakkım varmıdır?
Panik atak oldum sonunda
Kesinlikle yazmışsındır gözetmenler kağıdı verdiğinde bakıolar ben birkere unutmuştm uyardılar. İçin rahat olsun evham yapma genelde her sınavdan sonra heyecanla yazılmamış gibi gelir fakat kesinlikle yazmış olursun..

Son sınav ve çok iyi geçti artık bu stresi yaşamak istemiyorum o yüzden saçma sapan şeyler aklıma geliyor heralde bu panik atağın belirtileri
Bende yazmadığıma inanmıyorum ama yinede sınav açıklanana kadar bana rahat yok heralde

son sınav ve çok iyi geçti artık bu stresi yaşamak istemiyorum o yüzden saçma sapan şeyler aklıma geliyor heralde bu panik atağın belirtileri
bende yazmadığıma inanmıyorum ama yinede sınav açıklanana kadar bana rahat yok heralde

kesinlikle yazmışsındır yapıştırmadan önce bakıyorlar sorular nasıldı

Sorular inanılmaz basitti
GKGDStandartları
Görüş bildirmekten kaçınma sebepleri
Kanıt güvenirliği
İç kontrol esas amaçları
Bu 4 soru işte

Peki aşağıdaki olay gerçekleştiğinde sonucu ne olur? Bilgisi olan varmıdır?

Saygılar

Farkettiniz mi dün geçmiş yıl cevapları diye yazdığım 1 sayfalık yerden 3 soru çıktı. Hatta 4. soru olan görüş bildirmekten kaçınmayı kopyalamayı unutmuşum. Tamamen geçmiş yıl soruları çıktı.

Peki aşağıdaki olay gerçekleştiğinde sonucu ne olur? Bilgisi olan varmıdır?

Saygılar

Hoca isim yerini yapıştırırken kimlikle kontrol ediyor farkederdi.
Yazmadıysanız bile Tc kimlik no var ve kayıt no var, oradan anlıyorlar. Ben de geçen sınavda kayıt no yerine stajyer noyu yazmıştım, hiç bir şey olmadı. Sonuçta sınava giren kişiler belli bulunduğunuz salonda. Herkesin TC kimlik no'su da belli, başkasıyla aynı olmasının imkanı yok. Ayrıca optik okuma olmadığı için hiç bir sıkıntı olmaz. Olursa da itiraz edilir.(bence)

Sanki hiçbirşey yazmadım gibi geliyor bu tam sınav biterken aklıma takıldı ve sonra artarak devam etti
Sınav kağıdına T.C dahil sanki hiçbirşey yazmadım diyiyorum Panik Atak yapmış bu sınav beni heralde
Ben yinede h.içi araştıracağım isim-T.C. dahil hiçbirşey yazılmayan kağıtlar geçersiz mi sayılıyor
sınav giriş kağıdında sınav kağıdında istenen bilgiler eksik olursa geçersiz sayılır deniliyor stresten berbat durumdayım 90-100 lük kağıt ama stresteyim ve 2 aydan önce bitmeyecek

Ben yarın da sınava giriyorum . İsterseniz sizin sınıfa gidip " kurstan arkadaşım burada sınava girdi" diyip durumu anlatayım. Kontrolün olup olmadığını sorayım. Gerçi isim imza görmeden yapıştırmıyorlar köşeleri. Siz ilk onu yaptığınızdan hatırlamıyorsunuz bence.

Ben yarın da sınava giriyorum . İsterseniz sizin sınıfa gidip " kurstan arkadaşım burada sınava girdi" diyip durumu anlatayım. Kontrolün olup olmadığını sorayım. Gerçi isim imza görmeden yapıştırmıyorlar köşeleri. Siz ilk onu yaptığınızdan hatırlamıyorsunuz bence.
Sizinde yarın sınavlarınız varmış kafanızı bulandırmayayım ben inşallah sınavlarınız iyi geçer

İnşallah iyi geçer. Uyuyamıyorum bile. Çünkü aklımda kalmadı hiç bir şey. Ben sorar söylerim inşallah. hayırlı geceler.

Sanki hiçbirşey yazmadım gibi geliyor bu tam sınav biterken aklıma takıldı ve sonra artarak devam etti
Sınav kağıdına T.C dahil sanki hiçbirşey yazmadım diyiyorum Panik Atak yapmış bu sınav beni heralde
Ben yinede h.içi araştıracağım isim-T.C. dahil hiçbirşey yazılmayan kağıtlar geçersiz mi sayılıyor
sınav giriş kağıdında sınav kağıdında istenen bilgiler eksik olursa geçersiz sayılır deniliyor stresten berbat durumdayım 90-100 lük kağıt ama stresteyim ve 2 aydan önce bitmeyecek
Biraz stres iyidir her zaman :)
Üzerinde kimliğini tanımlayıcı hiç bir bilgi olmayan sınav kağıdı elbette geçersiz sayılır.