fonradar

Çok Teşekkür Ederim

sn.R.Sema SİNANGİL

Sayın R.SEMA SİNANGİL

Çok geçmiş olsun. Sizi Aramızda Görmek Bizi Mutlu Etti. Foruma tekrar hoşgeldiniz.

Saygılarımla,

Sayın R.SEMA SİNANGİL

Sizi tekrar aramızda görmek bizleri çok mutlu etti. Büyük geçmiş olsun...

Saygılarımla........

Sayın SİNANGİL,

Geçmiş olsun dileklerimi kabul edin. Allah acil şifalar versin, sevenlerinize bağışlasın.

Merhaba,
Sema Ablacığım,
Biraz önce siteye girdiğimde mesajınızı gördüm. Herşeye rağmen burada olmanız çok sevindirici....

Tekrar hoşgeldiniz ve büyük geçmiş olsun.......
Lütfen, bundan sonra kendinize çok iyi bakın.....
Sizinle -yüzyüze- tanışmadık ama çok paylaşımcı ve güzel bir yüreğiniz olduğunu hissediyorum ve sizi seviyorum.......

Geçici Vergiler arefesinde, ofisimde yaşadığım olumsuz sürprizler sonrası, yetiştiremeyeceğim korkusuyla yüklenmediğim stress kalmadı....
Neyse ki çok şükür bitti....

Kendi kendimizin doktoru olup; hiç bir şeyin sağlığımızı bozmasına izin vermeyelim lütfen....

Hoşçakalın,

Hoş geldiniz...

Değerli bilgilerinizden bizleri mahrum etmeyeceğiniz için, en içten sevgi
ve saygılarımı sunarım.
Selam ve dua ile...

Sayın Sema hanım,

Hoşgeldiniz. Geçmiş olsun, inşallah bir daha aramızdan ayrılmazsınız.

Saygıyla,

Sevgili Sema abla,

hastalandığınızı ilk duyduğumda inanın çok üzülmüş ve şaşırmıştım. Allah sizi ve sizin gibi kalbi iyilikle dolu insanları başımızdan eksik etmesin. Burda olmakla bizi çok mutlu ettin, Allah'ta seni mutlu etsin.

Saygılarımla,

R.Sema SİNANGİL

Değerli Forumdaşlar,
Sayın R.Sema SİNANGİL'in son durumu hakkında bilgisii olan arkadaş varsa lütfen bizimle paylaşsın.

Değerli Arkadaşlar;

Sn. Sinangil'in durumunda epey düzelme olduğunu öğrendim. Belki inanmayacaksınız ama; hamur yoğurma yöntemi ile rahatça yazı yazar duruma gelmiş.

(Şimdilerde 90 metreden gol atma çalışmaları sürüyormuş. :D )

Kendisine acil şifalar dilerim. Umarım eskisinden daha sağlıklı olur.

Başka bir sitede kendi durumu ile ilgili yazdığı yazı şöyle;

Üye Forum

Yeni Mesaj Yaz | En Başa Git | Başlığa Git | Arama | Siteye giriş yap Daha Yeni Başlıklar | Daha Eski Başlıklar
SN.MUAMMER SOKOLLU'YA TEŞEKKÜRLER
Yazan Kişi: sema sinangil (---.dynamic8121479134.ttnet.net.tr)
Tarih: 08-30-05 17:08

Sayın Muammer Sokollu 'ya teşekkür ederim.

Geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı yazı yazamıyordum.
Bana hamur yoğurmayı tavsiye etti.İnanırmısınız rakam bile yazamıyorken şimdi yazıyorum.Kimse geçirmesin ama böyle bir rahatsızlık geçirirseniz soğuk suya girmenizi ve elinizin açılması içinde hamur yoğurmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla,

SMMM R.Sema Sinangil