.....................'dan Satış Yapıyorum Ve Bunu Faturalandırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

arkadaşlar merhaba sitenize yeni kayıt oldum................... üzerinden satış yapıyorum ve ürünlerime fatura kesmek istiyorum işimi ek olarak yapıyorum ve vergi dairesinden en kısa zamanda çağırabilirler en masrafsız yoldan nasıl bir işlem yapabilirim bu konu ile lütfen bana yardımcı olurmusunuz ? bilgi ve görüşlerinize istiyacım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şahıs şirketi açarak fatura kesmeye başlayabilirsiniz, şahıs şirketi açmak hem kolay hemde ilk maaliyetler düşüktür, evinizi iş yeriniz olarak gösterebilirsiniz, daha detaylı bilgi ve süreç hakkında bilgi almak için bir serbest muhasabeci-mali müşavir ile görüşmeniz gerekecektir.

arkadaşlar merhaba sitenize yeni kayıt oldum...........üzerinden satış yapıyorum ve ürünlerime fatura kesmek istiyorum işimi ek olarak yapıyorum ve vergi dairesinden en kısa zamanda çağırabilirler en masrafsız yoldan nasıl bir işlem yapabilirim bu konu ile lütfen bana yardımcı olurmusunuz ? bilgi ve görüşlerinize istiyacım var.

Sayın forum üyeleri,

Bu tarz soruları sormadan önce lütfen forum sayfasında arama yapınız, aynı örneklerde yüzlerce soru ve verilen cevaplar mevcut. Daha detaylı ek bilgilerinizi sözleşme düzenleyerek profesyonel mali hizmet almak için meslek mensubu ile çalışmanız sizin ve çevreniz için menfaat getirecektir.

İyi Günler.

Moderatör tarafında düzenlendi: