Denetim Dersi

7-8 Temmuz da denetim dersinden sınava girecek arkadaşlar bence bu denetim kaynak konusunu biraz fazla abartıyorlar gibi geliyor bana.Bence bu ders için sadece geçmiş dönemlerde çıkan sorulardan çalışılması yeterli olacaktır.Burada dikkat edilecek şey; soruları cevaplarken maddeler halindeki cevaplarda bile mutlaka kendi yorumuzu mümkün olduğunca ilgili örneklelerle pekiştiriniz.karşınıza çıkacak soru daha önce hiç sorulmamış yada hiç karşılaşmadığınız bir soru dahi olsa mutlaka bu konu ile ilgili bildiklerinizi yorumlamanız size puan getirecektir.Ben önceki sınavda denetimden sadece çıkmış sınav sorularına çalıştım ama her soruda mutlaka cevaba ek olarak mantıklı birkaç cümle ile yorum kattım.Ben bir önceki dönemde zor da olsa 61 puan alarak bu dersi geçmeyi başarmış bulunmaktayım.Sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum....

Not: Forum Kuralları

Ynt: Denetim Dersi

bence de arkadaşlar denetimden birileri sizin gözünüzü korkutuyor sanırım , denetim yerine vergiden korksanız daha iyi olur bence zira vergideki çalışılacak alan ile denetimdeki çalışılması gereken alan arasında çok fazla fark var. arkadaşın dediği gibi geçmiş yıl soruları ve kendi cümleleirnziden bir kaç satır yazmanız yeterli diye düşünüyorum. ama vergi oylemi hiç.. değil.