fonradar

Devlet İlköğretim Okulunun Vergisel İşlemleri

neslisah

Katkı Sunan Üye
merhabalar......devlete ait iköğretim okullarının birisine ait sözleşmeli çalışan personlelin aylık ssk bildirge işlemlerini yapacağım..devlete ait olan bu okullar için yapılan ssk işlemlerinin özel işyerine yapılan işlemlerden bir farkı varmıdır...ve bu yapılan işlemin vergisel boyutu muhtasar gibi işlemleri varmıdır....yardımcı olursanız memnun olurum..

Ynt: Devlet İlköğretim Okulunun Vergisel İşlemleri

neslisah ' Alıntı:
merhabalar......devlete ait iköğretim okullarının birisine ait sözleşmeli çalışan personlelin aylık ssk bildirge işlemlerini yapacağım..devlete ait olan bu okullar için yapılan ssk işlemlerinin özel işyerine yapılan işlemlerden bir farkı varmıdır...ve bu yapılan işlemin vergisel boyutu muhtasar gibi işlemleri varmıdır....yardımcı olursanız memnun olurum..

devlete ait iköğretim okullarının birisine ait sözleşmeli çalışan personlelin aylık ssk bildirge işlemlerini yapacağım..devlete ait olan bu okullar için yapılan ssk işlemlerinin özel işyerine yapılan işlemlerden bir farkı varmıdır

-Farkı yok okul için SSK açtırıp o şahıs için beyanname vereceksin

ve bu yapılan işlemin vergisel boyutu muhtasar gibi işlemleri varmıdır....yardımcı olursanız memnun olurum..
-Evet muhtasar bey.Vergi dairesinden tesis ettir.

ferhat